Electro World 22 Aralık indirimleri Yüzyılın indirimi 3 TL’ye kettle ve usb bellek

  • 21 Aralık 2011
Electro World 22 Aralık indirimleri Yüzyılın indirimi 3 TL’ye kettle ve usb bellek

Yüzyılın indirimi adı ile yeni bir indirim günü düzenleyem Electro World 22 Aralık Perşembe gününe özel olarak birçok üründe indirim fırsatı sunuyor.İndirimli ürünleri aşağıda inceleyebilirsiniz. Yılbaşına kadar her Perşembe günü başlayıp Pazartesi günü son bulacak  `Yüzyılın İndirimi` ile Electro World mağazalarına gelen tüketiciler, 3 TL`ye USB bellek ya da kettle sahibi olabilecek.

Electro World Türkiye, başta televizyonlar ve elektrikli ev aletleri olmak üzere, cep telefonları, dizüstü bilgisayarlar, yazıcılar, fotoğraf makineleri ve ev sinema sistemlerinde geçerli olan `Yüzyılın İndirimi` kampanyası ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Yılbaşına kadar geçerli olacak bu kampanya ile müşterilere sıra dışı satın alma kolaylıkları ve binlerce liralık indirimler sunuluyor. Kampanyanın 2. haftası 22 Aralık 2011 Perşembe günü başlıyor.

Electro World Türkiye mağazalarında `Yüzyılın İndirimi` fırsatından yararlanmak isteyen World Card ve Maximum Card sahipleri, 500 TL ve üzeri alışverişlerinde nakit fiyatına 10 taksit imkânından yararlanabiliyor. Bununla birlikte World Card’lılara özel 3 ay taksit erteleme imkânı da aynı kampanya kapsamında müşterilere seçenek olarak sunuluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ