Forum kapadokya yarışma kampanyası 2012

  • 03 Şubat 2012
Forum kapadokya yarışma kampanyası 2012
Nevşehire yeni bir yüz kazandıran Forum Kapadokya 2012 yılına özel ilk kampanyasını duyurdu. 3-19 Şubat 2012 tarihleri arasında  Anında Kazan Kampanyası ile alışveriş yapanları sinema bileti, küçük ev aletleri, netbook’tan LCD TV’ye kadar birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

19 Şubat’a kadar sürecek olan kampanya ile Forum Kapadokya’dan alışveriş yapanlar, elektronik ev aletleri, netbook, LCD TV gibi ürünlerin yanında, 5D sinema gibi eğlenceli aktiviteler de kazanma fırsatı yakalıyor. Anında Kazan Kampanyası kapsamında 100 TL ve üzeri alışveriş yapanların katılacağı toplam 6 kategori bulunuyor. Yapılan alışveriş fişine karşılık gelen kategoride yer alan hediyelerden biri sunuluyor.

Kampanyaya ilk katılımda alışveriş yapanlara verilecek Gift kartları ile tekrar hediye kazanma şansı da yakalanıyor. Alışveriş yapanlar getirdikleri fiş karşılığındaki hediyeyi kazanırken, katıldıkları her kategori için Gift kartındaki kategori kutularına kaşe vurulacak. İlk üç kategoriyi tamamlayan katılımcılara ‘Tamam mı? Devam mı?’ sorusu sorulacak. İsteyen katılımcılar ilk üç kategoriyi tamamlayıp küçük ev aletleri, fırın gibi hediyeler alabilir veya 6 kategoriyi tamamlayarak netbook ya da LCD TV kazanma fırsatı yakalayabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ