Forum Kayseri 350 TL alışverişe 50 TL THY indirim kampanyası

  • 28 Mart 2017
Forum Kayseri 350 TL alışverişe 50 TL THY indirim kampanyası

Forum Kayseri AVM içerisinden aynı gün içinde yapacağınız 350 TL ve üzeri alışverişlerde THY uçak biletlerinde geçerli 50 TL indirim çeki kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 9 Nisan 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.

 

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 27 Mart saat ( 10:00 ) – 9 Nisan 2017 (saat 22:00) tarihleri arasında geçerlidir.
Katılımcılar yaptıkları alışveriş fiş/faturaları ile Danışma’ya gelerek kayıtlarını yaptıracaklardır.
Kampanyaya katılım için fatura/fişlerin asılları ile birlikte TC Kimlik numaralarının ibraz edilmesi gerekmektedir. Fotokopiler, diğer nüshalar ve sevk irsaliyeleri veya faturalaştırılmamış satış taahhüt yazıları (imzalı veya kaşeli olsalar bile) kampanyaya dahil edilemeyecektir.
Katılımcılar, Forum Kayseri’den aynı gün içinde yapacakları toplamda 350 TL ve üzeri alışveriş ile katılarak 50 TL tutarındaki THY hediye çekini kazanma hakkına sahip olacaklar. Aynı gün içinde kampanyaya katılım zorunludur.
27 Mart – 9 Nisan 2017 tarihleri arasında Forum Kayseri Alışveriş Merkezinden 350 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapan ziyaretçilere hediye çeki olarak verilecektir.
Çekler ile alınacak biletlerin hiçbir şekilde iadesi yoktur, paraya çevrilemez. Bilet fiyatı çek tutarının üzerinde ise arada kalan tutar geri iade edilemez/yanar.
Çeklerle bilet alımı, fazla bagaj ödemesi ve upgrade ödemesi yaptırılabilir. İşlemlerde ve biletlemelerde THY tarafından belirlenen kurallar geçerlidir. Biletlerin hiçbir şekilde iadesi yoktur.
Kampanya süresince (bir) 1 katılımcı (bir) 1 gün içinde en fazla bir (1) adet hediye çeki alabilecektir.
Kampanya stoklarla sınırlı olup, Forum Kayseri ilan edilen tarihten önce kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.
Forum Kayseri Alışveriş Merkezi ve mağaza çalışanları, işletmecileri kampanyaya katılamaz, katılsalar dahi hediyeleri teslim edilmez.
Kampanya toplu alışverişler, şirket alışverişleri, kontör, telefon vb. fatura ödemeleri, şans oyunları, altın, tütün ve yan mamülleri alışverişlerinde geçerli değildir.
Hediye çekleri Kayseri Erkilet Havalanı THY Satış Ofisi’nden bilete çevrilebilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.