Forum Kayseri 70 TL Petrol ofisi yakıt hediye kampanyası

 • 08 Kasım 2015
Forum Kayseri 70 TL Petrol ofisi yakıt hediye kampanyası

Forum Kayseri alışverişleri kazandırıyor. Forum Kayseri yeni kampanyasında Petrol ofisi istasyonlarından 70 TL değerinde yakıt hediye ediyor. Kampanya kapsamında bu ay 8-22 Kasım 2015 tarihleri arasında aynı gün içinde tek seferde yapacağınız 250 TL üzeri harcamada 30 TL, 500 TL üzeri harcamada ise 70 TL yakıt kartı fırsatı sunuyor.

Ziyaretçilerin alışveriş  fişlerini danışmaya ibraz etmeleri hediye akaryakıt kartlarını almaları için yeterli olacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan hediye yakıtın son kullanma tarihi 15 Aralık 2015 olup, bu tarihe kadar kullanılmayan kartlar geçerliliğini yitirecektir.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya 7 – 22 Kasım 2015 tarihlerinde Forum Kayseri’de geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında Forum Kayseri Alışveriş Merkezi’nde aynı günde ve tek seferde yapılacak  250 TL ve üzeri alışverişlere 30 TL, 500 TL ve üzeri alışverişlere 70 TL değerinde Petrol Ofisi hediye yakıt (akaryakıt/otogaz) kartı kazanılabilir.
 • Forum Kayseri’deki mağazalardan belirtilen tutarlarda alışveriş yapan müşteriler  Danışma Noktası’na kişisel bilgilerini ibraz ederek kampanyaya katılmaya hak kazanır. Bir kişi aynı gün içerisinde en fazla 1 adet fiş/faturayla kampanyaya katılabilir.
 • Yüklenen yakıtın kullanılabilmesi için kartın aktif olması şarttır. Positive Card’ınızı aktif hale getirip şifre alabilmek için AKTIF yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra Positive Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYADINIZI aralarında boşluk bırakarak 7627’ye kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. ÖRNEK AKTİFLEŞTİRME MESAJI: AKTIF 7000190070001900 MEHMET YILMAZ. Petrol Ofisi hediye yakıt* (akaryakıt/otogaz) kartları sadece Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak yakıt*(akaryakıt/otogaz) alımlarında geçerli olacaktır ve nakde çevrilemez.
  Hediye yakıt kartı madeni yağ ve market alımlarında geçerli değildir.
 • Kampanya kapsamında Positive Card başvuru formu genel şartları geçerlidir. Omv Petrol Ofisi A.Ş ve Forum Kayseri Alışveriş Merkezi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  Kampanya kapsamında kazanılan hediye yakıtın son kullanma tarihi 15 Aralık 2015’tir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kartlar geçerliliğini yitirecektir.
 • Toptan alınan satış fiş/faturaları, tütün, tütün mamulleri ve tekel, market alışverişi  fiş/faturaları, şirket adına kesilen faturalar ile altın alışverişleri ve fatura ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
 • Asılları beyan edilmeyen fiş ya da faturalar ile irsaliye ve fotokopiler geçerli değildir.
 • Kampanyaya 18 yaşından küçükler, Forum Kayseri Alışveriş Merkezi çalışanları ve mağaza personelleri ile birinci derece yakınları katılamazlar, katılmış olsalar dahi hediyeleri verilmez.
 • Kampanya 2000 adet 30 TL ve 800 adet 70 TL değerinde Petrol Ofisi hediye yakıt kartı ile sınırlıdır. Forum Kayseri ve Petrol Ofisi A.Ş. hediye yakıt kartı stoklarının tükenmesi durumunda kampanyayı  22 Kasım 2015 tarihinden önce sonlandırma hakkına sahiptir.
 • Kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.