Forum Trabzon 40 TL hediye yakıt kampanyası

 • 15 Ekim 2015
Forum Trabzon 40 TL hediye yakıt kampanyası

Forum Trabzon harika bir kampanya duyurdu. Şimdi Forum Trabzon içerisinden aynı gün içinde ve tek seferde yapacağınız 100 TL alışverişte 10 TL, 225 TL alışverişte 20 TL ve 400 TL üzeri alışverişlerde 40 TL değerinde Petrol ofisi hediye yakıt kazanacaksınız.

Kampanya 15-23 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya 12-23 Ekim 2015 tarihlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında Forum Trabzon’da aynı günde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL, 225 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL , 400 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL değerinde Petrol Ofisi hediye yakıt (akaryakıt/otogaz) kartı kazanılabilir. Forum Trabzon’daki mağazalardan yaptığınız alışverişlerin fişlerini Danışma’ya ibraz ederek Petrol Ofisi istasyonlarında kullanılmak üzere hediye yakıt kazanın.
 • Kampanya 12-23 Ekim 2015 tarihlerinde. Kampanya mekanizması yazılacak değerinde Petrol Ofisi hediye yakıt(akaryakıt/otogaz) kartı kazanılabilir. Hediye yakıt kartı madeni yağ ve market alımlarında geçerli değildir. Kampanya kapsamında kazanılan hediye yakıtın son kullanma tarihi 30 Kasım 2015’tir. Yüklenen yakıtın kullanılabilmesi için kartın aktif olması şarttır.
 • Positive Card’ınızı aktif hale getirip şifre alabilmek için AKTIF yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra Positive Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYADINIZI aralarında boşluk bırakarak 7627’ye kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. ÖRNEK AKTİFLEŞTİRME MESAJI: AKTIF 7000190070001900 MEHMET YILMAZ. Petrol Ofisi hediye yakıt (akaryakıt/otogaz) kartları sadece Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak yakıt(akaryakıt/otogaz) alımlarında geçerli olacaktır ve nakde çevrilemez. Kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır. Kampanya kapsamında Positive Card başvuru formu genel şartları geçerlidir. Omv Petrol Ofisi A.Ş ve ForumTrabzon kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • PO kartlar aynı gün teslim alınmalıdır. Geriye dönük işlem yapılamayacağı için kampanyaya dahil edilmeyen fiş/faturalar geçerli sayılmayacaktır.
 • Aynı gün içersinde bir kişi kampanyaya Forum Trabzon’da bulunan aynı mağazaya ait 2 adetten fazla fiş/fatura ile katılamaz. Başvurularda bu müşterinin bu mağazadaki toplam alışveriş tutarı ve günlük en fazla kazanım limiti üzerinden işlem yapılacaktır.
 • Alışveriş tutarı ne olursa olsun bir kişi aynı gün içersinde en fazla toplam 40 TL tutarında PO kart kazanabilir.
 • PO kart , paraya dönüşmez.
 • Kampanyaya alkol ve tütün mamüllerine ait alışverişler dahil değildir.
 • Kampanya PO kart stokları ile sınırlı olup, Forum Trabzon kampanyayı dilediği zaman sonlandırma hakkına sahiptir.
 • Kampanyaya 18 yaş ve üzeri ziyaretçiler katılabilir.
 • Forum Trabzon AVM Yönetimi, kampanya personeli ve Forum Trabzon Mağaza Sahipleri/ Çalışanları bu kampanyaya katılamazlar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.