Gittigidiyor 150 TL değerinde hediye çeki kampanyası başladı

  • 02 Temmuz 2015
Gittigidiyor 150 TL değerinde hediye çeki kampanyası başladı

Online mağaza gittigidiyor.com yeni kampanyasında 150 TL’ye kadar hediye çeki fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında 2-3 Temmuz 2015 tarihlerinde yapacağınız 250 TL üzeri harcamalarda 25 TL, 500 TL üzerine 50 TL ve 1000 TL üzeri alışverişlerde 150 TL değerinde hediye çeki fırsatı sizleri bekliyor.

Kazandığınız 25 TL tutarındaki hediye çekini, bir sonraki 125 TL ve üzeri bir alışverişinizde, 50 TL tutarındaki hediye çekini bir sonraki 250 TL ve üzeri alışverişinizde, 150 TL tutarındaki hediye çekini ise bir sonraki 500 TL ve üzeri alışverişinizde geçerli olacaktır.

Alışverişiniz başarıyla tamamlandıktan sonra (Onayınızın ardından para satıcıya aktarılınca) kazandığınız hediye çeki GittiGidiyor kullanıcı adınıza tanımlanacaktır. Alışveriş süreci tamamlanan kullanıcıların kazandığı hediye çekleri 31 Temmuz 2015 tarihinde yüklenecektir.

31 Temmuz tarihinde kullanıcı adına yüklenen hediye çekleri 1 – 5 Ağustos tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır.

30 Temmuz tarihine kadar satın aldıklara ürüne onaya vermeyen kullanıcılar hediye çeki kazanma hakkını kaybedecektir.

Bu kampanya kullanıcı bazındadır. Her kullanıcı sadece bir kez hediye çeki kazanabilir

2 – 3 Temmuz 2015 tarihleri arasında yapılan alışveriş, bu tarihten sonra veya herhangi bir zamanda iptal edilirse kullanıcı, hediye çeki kullanım hakkını kaybedecektir.

Kampanya, 16 Haziran – 16 Temmuz 2015 Garanti Bonus kampanyası ile birlikte kullanılabilir. Garanti Bonus kampanyası haricinde hediye çeki kampanyası başka indirim kampanyaları ile birleştirilmez.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.

Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz

GittiGidiyor, her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu kurguyu iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.