Gittigidiyor 100 TL alışverişe 25 TL Shell yakıt hediye

  • 01 Ağustos 2016
Gittigidiyor 100 TL alışverişe 25 TL Shell yakıt hediye

Online alışveriş sitesi gittigidiyor ve Shell işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde Shell motorist uygulaması katılımıyla 25 TL değerinde yakıt puan hediye edilecektir. Kampanyaya sms ile başvurursanız 20 TL smart puan hediye.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya 1 Ağustos – 5 Eylül 2016 tarihleri arasında Gittigidiyor.com’dan yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında 100 TL ve üzeri alışverişlerde SMS ile katılımda 20 TL’lik, Shell Motorist uygulaması ile kayılımda 25 TL’lik yakıt değerinde Smar Puan Hediye edilecektir.
  • Alışverişiniz başarıyla tamamlandıktan sonra (Onayınızın ardından bir gün sonra), GittiGidiyor üyeliğinizde kayıtlı e-posta adresinize ve kayıtlı cep telefonu numaranıza kampanya katılım şifreniz gönderilecektir. Şifrenin kayıtlı e-posta adresinize veya cep telefonunuza gönderilebilmesi için Bana Özel/Bilgilerim sayfanızdan iletişim izinlerini verdiğinizi lütfen kontrol ediniz. İletişim izni olmaması durumunda kampanya katılım şifreniz gönderilemeyecektir. Kampanyaya katılmak için, SHELL yazıp aralarında bir boşluk bırakarak Shell ClubSmart kart numaranızı ve kampanya katılım şifrenizi yazarak 5 Eylül 2016, saat 23:59’a kadar 2313‘e kısa mesajla göndermeniz gerekmektedir. Kampanyaya başarılı olarak katılan katılımcıların Shell ClubSmart kartına 7 Eylül 2016 günü 20 TL karşılığı yakıt değerinde 2.000 Smart Puan yüklenecektir.Örnek Kampanya Katılım Şifresi: SHELL 700044101847935316 BNHWCV
  • Shell Motorist uygulaması kullanıcıları kampanyaya katılarak 25 TL karşılığı yakıt değerinde 2.500 Smart Puan kazanabilir. Shell Motorist uygulaması üzerinden kampanyaya katılmak için; uygulamadaki ”Haberler ve Ürünler” başlığına tıklayıp GittiGidiyor kampanya sayfasına girerek, o sayfadaki kampanyaya katılım bağlantısına erişim sağlayıp Shell Club Smart Kart numaranızı ve kampanya katılım şifrenizi girmelisiniz. Kampanyaya 5 Eylül 2016 saat 23:59’a kadar Shell Motorist mobil uygulaması üzerinden katılan katılımcıların Shell ClubSmart kartına 7 Eylül 2016 günü içinde, 25 TL karşılığı yakıt değerinde 2.500 Smart Puan yüklenecektir.
  • Yüklenen Smart Puanların son kullanım tarihi 5 Ekim 2016’dır. Kullanılmayan Smart Puan’lar 6 Ekim 2016 tarihinde silinecektir.
  • Smart Puan’lar sadece akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir. Smart Puan karşılığı yakıt alımı için, Smart Kart’ın yakıt dolumu öncesinde ön saha personeline verilmesi ve hediye yakıt kullanılacağı bilgisinin iletilmesi gerekmektedir. Smart Puan’ların harcanabilmesi için Shell ClubSmart kartınızın kayıtlı olması gerekmektedir. Kartınızı internet bağlantısı olan telefonunuzdan 0532 752 50 50′ ye KAYIT yazıp SMS göndererek, Shell Motorist mobil uygulamasıyla ya da www.shellsmart.com üzerinden kaydedebilirsiniz.
  • Shell Ticari Kartlar, ClubSmart Extra ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi kullanan müşteriler ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.
  • Kampanyaya tüm Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla katılım ücretsiz olarak yapılabilir. Bu kampanya diğer Shell kampanyaları ile birleştirilemez. Her GittiGidiyor üyesi kampanyadan 1 defa faydalanabilir.
  • Katılımcının; hak kazanabilmek için gerçek profil bilgisi, güncel e-posta adresi, gerçek isim ve soy isim bilgilerini paylaşmış olması gerekmektedir. Kişisel bilgiler ve e-posta adresinin doğru girilmesi kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Kullanıcının yanlış, eksik ya da sahte beyan edilen bilgiler dolayısıyla yaşanacak her türlü aksaklıklardan kendisinin sorumlu olduğunu, yakıt hediyesini kazanamayacağını katılımcı kabul eder. Sahte profiller aracılığıyla katılımcı olan ya da sahte profillerden destek aldığı tespit edilen katılımcıların hediye yüklemesi yapılmayacaktır. Siparişin kısmen ya da tamamen iade edilmesi ve sipariş tutarının 100 TL’nin altına düşmesi durumunda kazanılmış olan hediye Smart Puan iptal olur. Yürürlükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halinde katılım hükümsüz kalacaktır. GittiGidiyor ve Shell & Turcas Petrol A.Ş. her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.