Gittigidiyor 100 TL indirim kuponu kampanyası

  • 19 Eylül 2015
Gittigidiyor 100 TL indirim kuponu kampanyası

Online mağazanız gittigidiyor yeni hediye çeki kampanyası kapsamında 100 TL’ye varan hediye çeki kazanma fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında 19 Eylül 2015 günü yapacağınız 250 TL üzeri alışverişlerde 25 TL, 500 TL üzerinde 50 TL ve 1000 TL üzeri alışverişlerinizde 100 TL değerinde indirim kuponu kazanacaksınız.

Kazanılan çekleri minimum 5 katı alışverişlerde kullanabilirsiniz. Örneğin 50 TL’lik çekler 250 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilecektir.

Alışverişiniz başarıyla tamamlandıktan sonra (Onayınızın ardından para satıcıya aktarılınca) kazandığınız indirim kuponu GittiGidiyor kullanıcı adınıza tanımlanacaktır. Alışveriş süreci tamamlanan kullanıcıların kazandığı indirim kuponları 3 Ekim 2015 tarihinde yüklenecektir.

3 Ekim tarihinde kullanıcı adına yüklenen indirim kuponları 3 – 7 Ekim tarihleri arasında “Ev, Dekorasyon, Bahçe”, “Kozmetik & Kişisel Bakım”, “Bebek & Anne”, “Otomobil, Motosiklet ve aksesuar”, “Spor ve Outdoor”, “Giyim & Aksesuar”, “Süpermarket”, “Oyuncak & Hobi”, “Yapı Market & Tamirat”, “Mücevher, Takı, Saat”, “Antika, Sanat”, “Koleksiyon”, Evcil Hayvan Ürünleri”, “Müzik, Plak, Enstrüman”, “Diğer Her Şey”, “Ofis, Kırtasiye”, “Kitap, Dergi”, “DVD, VCD, Blu-ray” kategorilerinde yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır.

1 Ekim tarihine kadar satın aldıklara ürüne onay vermeyen kullanıcılar indirim kuponu kazanma hakkını kaybedecektir.

Bu kampanya kullanıcı bazındadır. Her kullanıcı sadece bir kez indirim kuponu kazanabilir. Birden fazla alışveriş yapan kullanıcıların sadece en yüksek tutardaki indirim kuponu üyeliğine tanımlanacaktır.

19 Eylül 2015 saat 00:00 – 22 Eylül 2015 saat 23:59 tarihleri arasında yapılan alışveriş, bu tarihlerden sonra veya herhangi bir zamanda iptal edilirse, kullanıcı indirim kuponu kullanım hakkını kaybedecektir.

Kampanya, 1 – 30 Eylül 2015 Yapı Kredi World Puan Kampanyası ile birlikte kullanılabilir. Yapı Kredi World Puan Kampanyası haricinde indirim kuponu kampanyası başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.

İndirim kuponunun geçerli olmadığı kategoriler; “Bilgisayar, Tablet”, “Cep Telefonu ve Aksesuarı”, “Fotoğraf, Kamera”, “TV, Ses ve Görüntü Sistemleri”, “Beyaz Eşya ve Ankastre Ürünleri”, “Elektrikli Mutfak Ürünleri”, “Elektirikli Ev Aletleri”, “Video, Oyun ve Konsol”, “Isıtma, Soğutma Sistemleri”, “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ