Gittigidiyor 50 TL indirim kuponu kampanyası

  • 19 Ekim 2015
Gittigidiyor 50 TL indirim kuponu kampanyası

Online alışveriş sitesi Gittigidiyor yeni kampanyasında 250 TL üzeri alışverişlerde 25 TL, 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL indirim kodu fırsatı sunuyor. Kazanılan kodlar 125 ve 250 TL minimum alışverişlerde geçerli olacak. Kampanya 19 Ekim bugüne özel 10:00 – 23:59 saatleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

Alışverişiniz başarıyla tamamlandıktan sonra (Onayınızın ardından para satıcıya aktarılınca) kazandığınız indirim kuponu GittiGidiyor kullanıcı adınıza tanımlanacaktır. Alışveriş süreci tamamlanan kullanıcıların kazandığı indirim kuponları 5 Kasım 2015 tarihinde yüklenecektir.
5 Kasım tarihinde kullanıcı adına yüklenen indirim kuponları 5-8 Kasım tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır.
29 Ekim tarihine kadar satın aldıklara ürüne onay vermeyen kullanıcılar indirim kuponu kazanma hakkını kaybedecektir.
Bu kampanya kullanıcı bazındadır. Her kullanıcı sadece bir kez indirim kuponu kazanabilir. Birden fazla alışveriş yapan kullanıcıların sadece en yüksek tutardaki indirim kuponu üyeliğine tanımlanacaktır.
19 Ekim 2015 tarihinde yapılan alışveriş, bu tarihten sonra veya herhangi bir zamanda iptal edilirse, kullanıcı indirim kuponu kullanım hakkını kaybedecektir.
Kampanya, 16 Ekim – 16 Kasım 2015 Garanti Bankası Bonus Kampanyası ile birlikte kullanılabilir. Garanti Bankası Bonus Kampanyası haricinde indirim kuponu kampanyası başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir
Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz
GittiGidiyor, her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu kurguyu iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.