Gittigidiyor Bkm kampanyası 30 TL indirim 29 Mayıs – 30 Haziran 2017

  • 29 Mayıs 2017
Gittigidiyor Bkm kampanyası 30 TL indirim 29 Mayıs – 30 Haziran 2017

Gittigidiyor.com üzerinden yapacağınız alışverişlerin ödemesini BKM express güvenli ödeme sistemi ile yaparak 250 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL anında indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanya bu ay 29 Mayıs – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Mobil uygulamadan yapacağınız alışverişinizin sonunda BKM Express ile ödeme adımına geçtiğinizde, indirim çeki alanında indirimi görebilirsiniz. Son ödeme adımında, ödeme yapacağınız tutara indirim yansıtılmış olacaktır. BKM Express kampanyası ile indirim alabilmek için BKM Express uygulaması telefonunuza yüklü olmalıdır.

İndirimden yararlanabilmek için GittiGidiyor mobil uygulamasının güncel sürümü telefonunuzda yüklü olmalıdır. Cihazınıza GittiGidiyor mobil uygulamalarını indirmek için tıklayınız.
Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Kampanyadan faydalanabilmek için GittiGidiyor ve BKM Express üyesi olmak gerekmektedir. GittiGidiyor’a kayıtlı kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.
GittiGidiyor mobil web sitesi üzerinden kampanyaya katılabilir miyim?

Kampanya sadece GittiGidiyor’un mobil uygulamasından yapılan alışverişlerde geçerlidir.
Siparişimin iptali ya da ürün iadesi durumunda ne olacak?

Kampanya süresince, kampanya koşulları dahilinde verilen siparişin iptal edilmesi halinde, katılımcı söz konusu indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.Sadece satıcı kaynaklı nedenlerle iptal edilen işlemler için Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bu doğrultuda talebiniz değerlendirilecek, iptal edilen üründe sağlanan indirim tutarı değerinde üyeliğinize tekrar indirim tanımlanarak size bilgi verilecektir.
Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilebilir mi?

Kampanya banka puan kampanyaları hariç, GittiGidiyor’un başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

İndirim kampanyasından her bir kullanıcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir?

Kampanya; Mücevher, takı, saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için) ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için) kategorilerindeki ürünlerde geçerli değildir.
Diğer koşullar

Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında ödemesini gerçekleştiren ilk 8.000 katılımcı faydalanabilir, belirlenen işlem adedine ulaşılması halinde kampanya otomatik olarak durdurulacaktır.
Yasal Yükümlülükler

Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

Katılımcı, GittiGidiyor’un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. NEW HORİZONS dedi ki:

    altın alışverişinde mobilde bkm ödeme seçeneği yok maalesef…

  2. Ahmet Bedir Koyun dedi ki:

    Gittigidiyor hesabınıza 2 indirim kuponu (25 ve 30 TL ) veriyor .Kazananlar klübü üyesi iseniz 30 TL lik kuponu ekleyerek alışveriş yapın .

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.