Gittigidiyor %5 indirim kampanyası 5-7 Temmuz 2016

  • 03 Temmuz 2016
Gittigidiyor %5 indirim kampanyası 5-7 Temmuz 2016

Online alışveriş sitesi Gittigidiyor.com bayrama özel kampanyasında 1000 TL üzeri alışverişlerde %5 indirim fırsatı sunuyor. Kampanya 5-7 Temmuz 2016 tarihleri arasında altın, telefon kategorileri hariç geçerli olacaktır. Kampanyada maksimum 150 TL indirim kazanılacaktır.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Cep Telefonu & Aksesuar” (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.
Telefonumdaki browser (Chrome, Safari vb.) üzerinden alışveriş yaparsam kampanyadan faydalanabilir miyim?Telefonunuzdaki browser (Chrome, Safari vb.) üzerinden alışveriş yaparsanız kampanyadan faydalanabilirsiniz.
Kurumsal üyeyim, kampanyadan yararlanabilir miyim?

İndirim kuponları kurumsal üyelere tanımlanmamaktadır.
Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilebilir mi?

Kampanya Banka Puan Kampanyaları hariç, GittiGidiyor’un başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

İndirim kampanyasından her bir kullanıcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir.
Satın aldığım ürünü iptal ya da iade edersem, indirim kuponum üyeliğime tekrar tanımlanır mı?

Kullanıcı, 5-7 Temmuz 2016 tarih aralığı dahil herhangi bir zamanda işlemin iptal edilmesini talep ettiğinde indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.
Kampanyadan kimler faydalanabilir?

Kampanyadan www.gittigidiyor.com üzerinden yapılan alışverişlerde belirtilen tüm koşulları sağlayarak en az 1000 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes faydalanabilir.

Diğer kampanya koşulları nelerdir?

Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

Katılımcı, GittiGidiyor’un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.