Gittigidiyor mobil uygulamada %5 indirim 11-12 Şubat 2017

  • 11 Şubat 2017
Gittigidiyor mobil uygulamada %5 indirim 11-12 Şubat 2017

Online alışveriş sitesi gittigidiyor.com mobil uygulamaya özel kampanyasında %5 indirim fırsatı sunuyor. Bu hafta sonu 11-12 Şubat 2017 tarihlerinde 250 TL ve üzeri harcamalarınızda maksimum 150 TL indirim kazanabilirsiniz.

 

Kampanya Ayrıntıları
11-12 Şubat 2017 tarihleri arasında kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler dışında GittiGidiyor mobil uygulamalarından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişinize anında %5 indirim kazanabilirsiniz. Kampanyadan kazanılan maksimum indirim tutarı 150 TL olacaktır.
Kampanyadan faydalanabilmeniz için ödeme sayfasında indirim kuponunuzu seçmeniz gerekmektedir.
Kampanya sadece GittiGidiyor mobil uygulamalarında geçerlidir.
Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Cep Telefonu & Aksesuar” (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.
Kampanya sadece GittiGidiyor’un mobil uygulamalarından yapılan alışverişlerde geçerlidir.
Telefonunuzdaki browser (Chrome, Safari vb.) üzerinden alışveriş yaparsanız kampanyadan faydalanamazsınız.
İndirim kuponları kurumsal üyelere tanımlanmamaktadır.
Kampanya banka puan kampanyaları hariç, GittiGidiyor’un başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
İndirim kampanyasından her bir kullanıcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir.
Kullanıcı, 11-12 Şubat 2017 tarih aralığı dahil herhangi bir zamanda işlemin iptal edilmesini talep ettiğinde indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır. Sadece satıcı kaynaklı nedenlerle iptal edilen işlemler için Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bu doğrultuda talebiniz değerlendirilecek, iptal edilen üründe sağlanan indirim tutarı değerinde üyeliğinize tekrar indirim tanımlanarak size bilgi verilecektir.
Kampanyadan GittiGidiyor’un mobil uygulamaları üzerinden yapılan alışverişlerde belirtilen tüm koşulları sağlayarak en az 250 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes faydalanabilir.
Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.
Katılımcı, GittiGidiyor’un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.