Gittigidiyor visa kartlara özel anında 25 TL indirim fırsatı

  • 02 Haziran 2017
Gittigidiyor visa kartlara özel anında 25 TL indirim fırsatı

Visa özellikli kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi gittigidiyor.com üzerinden yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerde anında 50 TL indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya bu ay 1-30 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’nde olup olmadığınızı, üye girişi yaparak bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.

Son bir yıl içerisinde 3 ayrı siparişte (GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’ne dahil olabilmek için geriye dönük olarak son bir yıl içerisinde en az 3 ayrı sepette sipariş vermeniz gerekmektedir.) toplam 500 TL ve üzeri siparişinizine onay vererek GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’ne dahil olabilirsiniz.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınızVISA kredi kartımı GittiGidiyor’a nasıl kaydederim?

Kampanyadan faydalanmak için kredi kartı sahiplerinin alışveriş öncesinde üye hesabından giriş yaparak kredi kartı bilgilerini saklama işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Kredi kartı bilgisi saklama işlemi; “Bana Özel/Bilgilerim” sayfasındaki “ödeme araçlarım” başlığı altında gerçekleştirilmektedir.

Kartınızı web sitemizden ya da mobil web sitemizden de kaydedebilirsiniz. GittiGidiyor’un mobil uygulamaları üzerinden kart kaydetme işlemi yapılamamaktadır. Kartınızı GittiGidiyor’a kaydetmek için tıklayınızKazandığım için GittiGidiyor hesabıma ne zaman yüklenecek?

Katılımcı, kredi kartı bilgilerini kayıt altına aldıktan sonra Visa kredi kartı ile ödeme adımına geçtiğinde indirim çeki alanında 25 TL indirimi görüntüleyecek ve bu alanda ödeme yapacağı tutara indirim yansıtılmış olacaktır.VISA özellikli banka kartları kampanyadan yararlanabilir mi?

VISA özellikli banka kartı (Debit Kart) sahiplerinin kampanyadan yararlanması için, kampanya öncesinde VISA debit kartlarıyla alışveriş yapmış olmaları ve kartlarını GittiGidiyor’a kaydetmiş olmaları gerekmektedir.Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir?

Kampanyaya Kargosuz/Online kategorisindeki ürünler dahil değildir.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Cep Telefonu & Aksesuar” (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.
Diğer koşullar

Kampanya ilk 4.800 kişi ile sınırlıdır.

Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.

İndirim kampanyasından her bir katılımcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir.

Bu kampanya GittiGidiyor banka puan kampanyaları hariç başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.

Kampanyawww.gittigidiyor.com web sitesinde ve mobil web sitesinde geçerli olacaktır. Kampanya GittiGidiyor mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olmayacaktır.Yasal Yükümlülükler

Kullanıcı, 1-30 Haziran 2017 tarihlerinde ödemesi yapılan alışverişte ve daha sonra herhangi bir zamanda alışveriş ile ilgili iptal talebinde bulunması halinde Visa kredi kartı bilgilerini kaydetmiş olsa bile indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır. Sadece satıcı kaynaklı nedenlerle iptal edilen işlemler için Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bu doğrultuda talebiniz değerlendirilecek, iptal edilen üründe sağlanan indirim tutarı değerinde üyeliğinize tekrar indirim tanımlanarak size bilgi verilecektir.

Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. GittiGidiyor, kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

Yürürlükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halinde katılım hükümsüz kalacaktır.

Katılımcı, GittiGidiyor’un aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder. Katılımcı ayrıca, kredi kartı saklama işleminin GittiGidiyor tarafından gerçekleşmediğini, kart bilgilerinin uluslararası ödeme kuruluşları tarafından tanınan veri güvenliği sertifikası PCI DSS Level 1 uyumlu Mobilexpress alt yapısı ile saklandığını kabul eder.

GittiGidiyor ve Visa her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ