Gittigidiyor tüm ürünlerde %5 indirim kampanyası

  • 03 Eylül 2015
Gittigidiyor tüm ürünlerde %5 indirim kampanyası

Online alışveriş sitesi gittigidiyor.com adresinde bugün 3 Eylül saat 18:00’a kadar tüm ürünlerde anında %5 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Ayrıca world kart ile 500 TL üzeri 25, 1000 TL üzeri 50 TL değerinde world puan kazanabilirsiniz.

İndirim 3000 TL’ye kadar geçerli olacaktır. İndirim kampanyasından her bir kullanıcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir. Kullanıcı, 3 Eylül 2015 tarihinde 12:00 – 18:00 saat aralığı dahil herhangi bir zamanda işlemin iptal edilmesini talep ettiğinde indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.

Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilmez.

Kampanya, 01-30 Eylül Yapı Kredi World puan kampanyası ile birlikte kullanılabilir.

Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.

GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım Koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ