Gordion Avm Petrol ofisi 50 TL hediye yakıt kampanyası

 • 23 Ekim 2015
Gordion Avm Petrol ofisi 50 TL hediye yakıt kampanyası

Gordion Avm alışverişlerde yakıt hediye ediyor. Gordion ve Petrol ofisi işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında 250 TL üzeri harcamalarınızda 30 TL, 500 TL üzeri harcamalarda 50 TL değerinde positive yakıt puanı 24 Ekim – 15 Kasım 2015 tarihleri arasında sizleri bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya 24 Ekim – 15 Kasım 2015 tarihlerinde Gordion Alışveriş Merkezi’nde geçerlidir.
 • Kampanya ile belirtilen tarihler arasında yapılan aynı günde tek fişte 250 TL ve üzeri alışverişe 30 TL(3000 Positive Puan), 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL(5000 Positive Puan) değerinde Petrol Ofisi yakıt kartı hediye edilecektir. Gordion Alışveriş Merkezi ziyaretçileri aynı gün yaptıkları alışveriş ile sadece 1(BİR)kez Petrol Ofisi hediye yakıt kartı kazanabilir.
  Hediye yakıt kartı akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerli olup madeni yağ ve market alımlarında geçerli değildir.
 • Şirket adına kesilen faturalar kampanya dışında tutulacaktır. Yatırım amaçlı altın alışverişleri, tekel, şans oyunları harcamaları, fatura ödemeleri, banka işlemleri kampanyaya dahil edilemez. Kampanyaya 18 yaşından küçükler,  Gordion Alışveriş Merkezi çalışanları ve mağaza çalışanları ile birinci dereceden yakınları katılamazlar, katılmış olsalar bile hediyeleri verilmez.
 • Gordion Alışveriş Merkezi mağazalarından belirtilen fiş tutarlarında alışveriş yapan müşteriler Kampanya Noktası’na kişisel bilgilerini kayıt ettirip fişlerini ibraz ederek kampanyaya katılmaya hak kazanır. Kampanyaya katılan müşterilerimizin, ödül dolu kartları teslim alabilmeleri için Bankacılık mevzuatı gereği TCKN bilgisini ve doğum tarihi bilgilerini vermeleri zorunludur.
  Asılları beyan edilmeyen fiş ya da faturalar ile irsaliye ve fotokopiler geçerli değildir.
 • Yüklenen hediye yakıtın kullanılabilmesi için kartın aktif olması şarttır. Positive Card’ınızı aktif hale getirip şifre alabilmek için AKTIF yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra Positive Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYADINIZI aralarında boşluk bırakarak 7627’ye kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Petrol Ofisi hediye yakıt kartları sadece Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak yakıt alımlarında geçerli olacaktır ve nakde çevrilemez.
 • Kampanya kapsamında yüklenen puanların son kullanma tarihi 15 Aralık 2015’dir.
 • Kampanya 2.000 adet 30 TL, 1000 adet 50 TL değerinde Petrol Ofisi hediye yakıt kartı ile sınırlıdır.
 • Kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır. Kampanya kapsamında Positive Card başvuru formu genel şartları geçerlidir.
 • Gordion Alışveriş Merkezi ve Petrol Ofisi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.