Hepsiburada 150 TL hediye çeki 25-29 Aralık 2014

  • 25 Aralık 2014
Hepsiburada 150 TL hediye çeki 25-29 Aralık 2014

Hepsiburada Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitelerinden biri. Bundan birkaç yıl önce çok özel kampanyalarla alışverişe zorlayan site son dönemlerde başlattığı hediye çeki kampanyaları ile maalesef gölgede kalıyor. N11.com şuan 500’e 55 TL , 1000’e 111 TL gibi anında indirim sunan hediye çekleri verirken hepsiburada.com 1000 TL’ye 150 TL çek verip bu çekleri 2 parçada hesaba tanımlıyor bu da yetmezmiş gibi parça çekler için 250 TL kullanım limiti sunuyor. 150 TL hediye çeki almak için toplam 1500 TL alışveriş yapmanız gerekiyor üstelik 1 aylık aralarla.

Yeni çek kampanyası 25-29 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak ve aşağıdaki tablodaki şartlarla kullanıp kazanabileceksiniz.

Kampanya Detayı:
– Kazanılan hediye çekleri kullanım tarihinden bir gün öncesinde hesaplara tanımlanacaktır.
– Kazanılan çekler chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, hediye kartı, , TL yükleme, bebek bezleri, iPhone 6 , iPhono 6 Plus ve Vodafone sözleşmeli ürünleri alışverişlerinde kullanılamaz.
– Ön sipariş ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
– Her bir tüketici bu kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.
– Farklı kullanıcı adı, rumun, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari Ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada.com kazanılacak olan hediye çekini haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
– Bu kampanya sadece banka kampanyalarıyla birleştirilebilir.
– Kullanım tarihi geçen çekler yeniden aktif hale getirilmeyecektir.
– Hediye çekleri bölünmeden, birleştirilmeden kullanılır.
– 24 Aralık 2014(15:00)-29 Aralık (bu tarih dahil) 2014 (kampanya dönemi) süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) hediye çekine hak kazanma durumunu etkileyebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.