Kampanya ve İndirim Haberleri

Hepsiburada 250 TL alışverişe 25 TL Total yakıt hediye kampanyası

  • 05 Eylül 2019
Hepsiburada 250 TL alışverişe 25 TL Total yakıt hediye kampanyası

Online alışveriş sitesi Hepsiburada üzerinden yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde Total istasyonlarında geçerli 25 TL değerinde yakıt hediye fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 3 – 17 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Detayları:

Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri hariçtir.

İndirim kodları, 1 Ekim 2019 tarihinde, kampanya koşullarını sağlayan müşterilerine, Hepsiburada tarafından e-posta yoluyla iletilecektir.

Kampanyadan yararlanmak için, Hepsiburada tarafından iletilen kampanya kodu, TOTAL istasyonları mobil uygulamasında yer alan kampanya sayfasına girilmelidir. Kampanya kodu girildiği takdirde 25 TL değerinde akaryakıt puanı, kullanıcının hesabına otomatik olarak tanımlanacaktır.

25 TL değerindeki akaryakıt indirim kodunun TOTAL Oil Türkiye mobil uygulaması yer alan ilgili kampanya sayfasından eklenerek aktifleştirilmesi için son tarih 15 Ekim 2019 olup, kod sayısı 7.500 adet ile sınırlıdır. 7.500 kod kullanımına erişildiğinde kampanya sonlanmış olacaktır.

Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

Kampanya kapsamında tanımlanan 25 TL değerindeki akaryakıt puanı, yalnızca Club TOTAL üyesi TOTAL istasyonlarından yapılacak akaryakıt alımlarında geçerlidir. Market, araç yıkama ve istasyonda yapılacak diğer alışverişlerde geçerli değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ