Hepsiburada bilgisayar kategorisinde KDV indirim kampanyası 17-19 Ekim 2018

  • 17 Ekim 2018
Hepsiburada bilgisayar kategorisinde KDV indirim kampanyası 17-19 Ekim 2018

Online alışveriş sitesi Hepsiburada bilgisayar kategorisinde başlattığı kampanyada KDV kadar indirim fırsatı sunuyor. 17-19 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada laptoplar, bilgisayar bileşenleri (ekran kartı, işlemci, ram, anakart, SSD), çevre birimleri, yazıcılar ve daha birçok üründe geçerli indirim fırsatını kaçırmayın!

Kampanyaya, yeni çıkan RTX ekran kartlarından her bütçeye uygun Asus, Lenova, HP, Dell, MSI laptoplar, Steelseries, Razer ve MSI?ın en sevilen oyuncu ürünlerinden Logitech mouse ve klavyelere kadar çeşitli teknolojik ürünler dahil olacak.

Hepsiburada bilgisayar kategorisi trend verilerini açıkladı
Hepsiburada’nın trend verilerine göre bilgisayar ürünlerine en fazla talep 25-40 yaş grubundan gelirken, 18-25 yaş grubunu oluşturan gençler ve öğrencilerin de bu kategoriye olan ilgisinin dikkate değer şekilde artış gösterdiği belirtildi. Paylaşılan verilere göre İstanbul, Ankara ve İzmir’in ardından Bursa, Kocaeli, Antalya ve Tekirdağ illeri bilgisayar ürünlerine en fazla talep gösteren iller olarak sıralandı.

Bilgisayar kategorisinin “en”leri açıklandı
Hepsiburada “KDV’si Bizden” fırsat dönemlerinin en rağbet gören ürünleri de açıklandı. Listede ilk sırayı laptoplar alırken, ardından sırasıyla bilgisayar bileşenleri (ekran kartı, işlemci, ram, anakart, SSD), çevre birimleri ve yazıcılar geldi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.