Hepsiburada Black Friday kampanyası %80’e varan indirim

  • 23 Kasım 2017
Hepsiburada Black Friday kampanyası %80’e varan indirim

Online alışveriş sitesi Hepsiburada bu hafta Cuma günü düzenleyeceği Black Friday kampanyası kapsamında yüzlerce üründe %80’e varan indirim fırsatı sizleri bekliyor. 24 Kasım 2017 Cuma günü başlayacak kampanyadan beklentimiz çok küçük ama sürprizler gelebilir. Bakalım Hepsiburada bizim için neler yapacak.

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada.com, dünyanın pek çok ülkesinde Kasım Ayının dördüncü perşembesi kutlanan Şükran Günü’nden sonraki gün  “Black Friday” olarak bilinen, markaların müşterilerine yılın en büyük indirimlerini sunduğu dev kampanya gününü, Ülkemizde “Efsane Cuma” olarak değiştiriyor, ziyaretçilerine yüzlerce üründe %80’e varan indirimlerle alışveriş yapma fırsatı sunuyor.

Hepsiburada.com 24 Kasım Cuma günü; “Efsane Cuma” kampanyası kapsamında bilgisayardan televizyona, cep telefonundan buzdolabına, modadan kişisel bakıma kadar 1 milyondan fazla üründe en iyi fiyatlara ek sepette geçerli %80’e varan indirimler sınırlı süre ve stoklar ile müşterilere açılacak. Hepsiburada müşterileri bu indirimler sayesinde yılbaşı alışverişlerinden temel ihtiyaçlarına kadar “Efsane Cuma”ya özel fiyatlardan faydalanabilecekler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Batman kampanyacısı dedi ki:

    27-30 kasım arası world ile anlaştı hepsi burada alışveriş yapacakların dikkatine

  2. Anonim dedi ki:

    alışveriş yaptık adamlar yoğunluktan dolayı kargolar gecikecek diyor şaka gibi

  3. ABBAS ALAŞALVAR dedi ki:

    kara cuma ya kları olduğum için alıveri yapmıyorum.Bir de sanki indirim var gibi milleti kandırmayın fiatı yükselt sonra indir

BİR YORUM YAZ