Hepsiburada cardfinans kampanyası 50 TL para puan fırsatı

 • 05 Ağustos 2012
Hepsiburada cardfinans kampanyası 50 TL para puan fırsatı

Türkiye’nin en büyük alışveriş sitesi Hepsiburada.com adresinde CardFinans kredi kartı sahiplerine özel kampanyada 50 TL puan kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Hepsiburada.com adresinden tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişlerde tüm üye işyerlerinde kullanabileceğiniz 50 TL Para Puan fırsatını kaçırmayın! Ayrıca harcamalarınıza 3 ay erteleme fırsatı!

Kampanya Detayları

 • 1-31 Ağustos 2012 tarihleri arasında www.hepsiburada.com online alışveriş sitesinde Finansbank kredi kartlarıyla yapılacak 500 TL ve üzeri peşin ve taksitli ilk alışverişe 50 TL ParaPuan verilecektir.
 • ParaPuan kampanyası müşteri bazında olup, bir kişi tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir. Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar 7 Eylül 2012 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Yüklenen ParaPuanların son kullanma tarihi 17 Eylül 2012’dir. Kullanılmayan ParaPuanlar 18 Eylül 2012 tarihinde geri alınacaktır.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi sonucu toplam sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda, yüklenen ParaPuan tutarı alışveriş yapılan kredi kartından geri alınacaktır. Parapuanın harcanmış olması durumunda parapuan tutarı ekstreye borç olarak yansıtılacaktır.
 • Parapuan kampanyasına tüm Finansbank kredi kartları ve banka kartları dahil olup, 3 ay erteleme kampanyasına CardFinans Nakit Banka kartı dahil değildir.
 • Finansbank kredi kartları ile yapılan tüm alışverişlerde peşin fiyatına 6 ve 12 Taksit, 300 TL ve üzeri 6 taksitli alışverişlerde ise kargo bedava avantajı sunulacaktır. Kargo bedava avantajı yurt içi gönderimler için geçerlidir.
 • Finansbank ve www.hepsiburada.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  www.hepsiburada.com’un kuralları gereği yapılacak alışverişlerde chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri ile hediye kartı, TL yükleme ve Vodafone kontratlı ürünleri kampanya dahil edilmemektedir. www.hepsiburada.com’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi www.hepsiburada.com’dan alınabilir. Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Üye Marka, Taksit ve ParaPuan bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususunun göz önünde bulundurulmasını rica ederiz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.