Hepsiburada televizyonlarda 200 TL hediye çeki kampanyası

  • 03 Ağustos 2016
Hepsiburada televizyonlarda 200 TL hediye çeki kampanyası

Online alışveriş sitesi hepsiburada.com adresinde televizyonlarda başlayan yeni kampanya kapsamında 200 TL hediye çeki kazanma fırsatı sizleri bekliyor. 7 Ağustos tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında tv kategorisinden yapacağınız 1000 TL üzeri harcamalarda 100 TL, 2000 TL üzeri harcamalarda 200 TL hediye çeki kazanma fırsatı sunulacaktır.

Kazanılan 100 TL’lik hediye çekleri 12-18 Eylül (bu tarih dahil) 2016 tarihlerinde yapılan 1.000 TL (KDV dahil) ve üzeri Ev Elektroniği (Ev Gereçleri ve Tablet Shop hariç) alışverişlerinde kullanılabilecektir. Kazanılan 200 TL’lik hediye çeklerinin ilk 100TL’si 12-18 Eylül (bu tarih dahil) 2016 tarihlerinde, diğer 100 TL’si ise 19-25 Eylül (bu tarih dahil) 2016 tarihlerinde yapılan 1000 TL (KDV dahil) ve üzeri Ev Elektroniği (Ev Gereçleri ve Tablet Shop hariç) alışverişlerinde kullanılabilecektir.

Satıcısı Hepsiburada olan siparişlerde geçerlidir.

Alışverişte hediye çeklerine hak kazanmak için belirtilen harcama tutarı ödeme kuponu, hediye çekleri ve kargo hariç tutarlardır. Ön sipariş ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır. Her bir tüketici bu kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.

Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada.com kazanılacak olan hediye çekini haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanya sadece banka kampanyalarıyla birleştirilebilir. Kullanım tarihi geçen çekler yeniden aktif hale getirilmeyecektir. Hediye çekleri bölünmeden, birleştirilmeden kullanılır. Kampanya kurumsal müşteriler için geçerli değildir. 02-07 Ağustos (bu tarih dahil) 2016 (kampanya dönemi) süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) hediye çekine hak kazanma durumunu etkileyebilir. Kazanılan hediye çekleri kullanım tarihinden bir gün öncesinde hesaplara tanımlanacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.