Hepsiburada visa kartlara özel 25 TL indirim kampanyası 18-31 Ocak 2018

  • 18 Ocak 2018
Hepsiburada visa kartlara özel 25 TL indirim kampanyası 18-31 Ocak 2018

Visa özellikli kredi kartınızla online alışveriş sitesi Hepsiburada hızlı alışveriş profilinize kaydederek 150 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda hesabınıza 75 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 25 TL indirim çeki yüklenecek. Kampanya 18-31 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

  • Visa banka kartları ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • Bu kampanya sadece banka kampanyalarıyla, bankaların kendi iletişim kanallarında duyurdukları şekilde birleştirilebilir.
  • Kampanya KDV dahil,ödeme kuponu, hediye çeki hariç 150 TL ve üzeri bilgisayar, spor, outdoor, mobilya, ev tekstili, ev dekorasyon, yapı market, oto aksesuar, bahçe, kişisel bakım, kozmetik, süpermarket, anne, bebek, oyuncak ve pet shop kategorilerinden tek seferde yapılacak ve satıcısı hepsiburada olan ilk alışverişinizden sonra geçerlidir.
  • Alışverişinizden 15 gün sonra bilgisayar, spor, outdoor, mobilya, ev tekstili, ev dekorasyon, yapı market, oto aksesuar, bahçe, kişisel bakım, kozmetik, süpermarket, anne,bebek,oyuncak ve pet shop kategorilerinde satıcısı hepsiburada olan ürünlerde yapılacak olan 75 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 25TL indirim hesabınıza tanımlanır ve hesabınıza tanımlandığı günden itibaren 15 gün boyunca geçerlidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.