Vodafone freezone Hepsiburada kulaklıklarda %20 indirim

  • 14 Ağustos 2015
Vodafone freezone Hepsiburada kulaklıklarda %20 indirim

Online alışveriş sitesi hepsiburada.com adresinde Vodafone Freezone abonelerine özel kampanyada kulaklıklarda %20 indirim fırsatı sunuluyor. Kampanya kapsamında HEPSIBURADA yaz 6666’ya göndererek gelen indirim kodunu hepsiburada ödeme sayfasında kullanıp %20 indirimden faydalanabilirsiniz.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

05 Ağustos 2015 – 05 Eylül 2015 arasında hepsiburada.com’da Plantronics, Sennheiser, Philips ve Logitech marka kulaklıklarda Vodafone FreeZone’lulara marka ve modellere göre %20’ye varan indirim sağlanacaktır.

Vodafone FreeZone’lular tarafından, haftada 1 adet, kampanya süresince en fazla 4 adet şifre alınabilir.

Müzik kampanyası şifresiyle 1 kulaklık markasından en fazla 3 adet alınabilir.

Kampanyaya İndirim Bilgisayar kategorisi altındaki belirtilen kulaklık markalarında geçerlidir, ve hepsiburada.com dışındaki diğer satın alma seçenekleri altından verilen siparişlerde geçerli değildir.

Katılabilmek için, Vodafone FreeZone’luların “HEPSİBURADA” yazıp 6666’ya SMS göndermesi veya Avantaj Cepte uygulaması üzerinden kampanya katılım şifresi alması gerekir.

Şifreyi hepsiburada.com’da ilgili bölüme yazarak kampanyadan faydalanılabilir. Şifre almak için gönderilen SMS’ler 40Kr olarak ücretlendirilecektir.

Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

Kampanyaya katılmak için , faturasız aboneler için aylık minimum yükleme tutarı 12 TL’dir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Vodafone’da saklıdır.

Vodafone FreeZone’lu olmak için; “FREEZONE” yazıp 1525’e göndermek; hat kullanıcısı veya sahibi olarak 26 yaş altında olmak ve belirlenen kosulları tasımak gereklidir. Detaylar: www.vodafonefreezone.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.