Kayseri Park 100 TL alışverişe 10 TL GO akaryakıt hediye kampanyası

  • 02 Ekim 2017
Kayseri Park 100 TL alışverişe 10 TL GO akaryakıt hediye kampanyası

Kayseri Park AVM içerisindeki mağazalardan aynı gün içinde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde GO akaryakıt istasyonlarından 10 TL değerinde hediye yakıt fırsatından yararlanacak. Kampanya 20 Ekim 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
1- Bu kampanya Doruk Ticari Yatırımlar ve İnş. A.Ş. tarafından Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi bünyesinde 20.09.2017 (Saat:10.00) – 20.10.2017 (Saat:22.00) tarihleri arasında düzenlenmiştir.
2- Kampanya 20 Eylül – 20 Ekim 2017 tarihleri arasında Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde bulunan mağaza ve standlardan yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanya ile belirtilen tarihler arasında aynı gün içinde ve tek seferde (tek fiş veya faturada) gerçek kişi ve bireysel olarak yapılan 100 TL ve üzeri alışveriş fiş/fatura ibrazı karşılığında 10 TL yüklü GO CARD hediye edilecektir.
3- Kampanya tarihleri arasında Kayseri ilinde bulunan Kayseri Park AVM içindeki tüm mağazalardan (Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan Banka ve PTT Şubesinden yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, Migros marketten yapılan tütün ve tütün mamüllerine ait alışverişler ile Tobacco Shop mağazasından yapılan alışverişler bu kampanyaya dahil değildir) kampanya süresince aynı gün içinde tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak danışma noktasına gelip fiş/faturalarını ibraz eden müşterilere GO CARD formlarındaki tüm zorunlu alanları doldurmaları ve imzalamaları şartıyla içleri 10 TL yüklü GO CARD’lar teslim edilecektir. Mevcutta GO CARD’ı bulunan müşteriler danışma noktasında telefon numaralarını ve GO CARD numaralarını ileterek, mevcut GO CARD’larına puan yüklemesi gerçekleştirilecektir.
4-Kampanya kapsamında yüklenen puanların son kullanma tarihi 31 Aralık 2017’dir. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar silinecektir. 5-Kampanya ile belirtilen tarihler arasında yapılan aynı gün içinde tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş karşılığında 10 TL değerinde puan yüklü GO CARD hediye edilecektir.
6-Şirket adına kesilen faturalar kampanya dışında tutulacaktır. Kampanya yalnızca gerçek kişileri kapsayacak ve tüzel kişilere yapılan alışverişler dahil edilemeyecektir.
7-Kampanya ile 1 kişi aynı gün içerisinde aynı karta 1 kez hediye yüklemesi yaptırabilir yani aynı gün içerisinde kampanyaya sadece 1 kez katılabilir. Kampanya boyunca aynı kişi maksimum 3 kez kampanyaya katılarak, hediye puan kazanabilir. Kampanya ile aynı karta günde en fazla bir, kampanya süresi boyunca da maksimum 3 kez hediye yüklenebilir. Alışveriş tutarı ne olursa olsun 100 TL üstü fatura/fiş ibrazı ile 1 adet 10 TL yüklü GO CARD kazanılabilir, kampanya süresince günde en fazla 500 adet kart hediye edilecektir.
8-Kampanya, 15.000 adet 10 TL değerinde GO CARD ile sınırlıdır. Hediye TL karşılığında verilen puanlar anlaşmalı Kayseri ilinde bulunan GO bayilerinde akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılabilecek olup, madeni yağ ve market alımlarında geçerli olamayacak ve nakde çevrilemeyecektir. Kampanya kapsamında puanların harcanabileceği istasyonlar Melikgazi Mah. Şehit Üsteğmen M. Şimşek Bul. No:94 Melikgazi/Kayseri ve Anbar Mah. Osman Kavuncu Bulv. Zafer Cad. No:495 Merkez/Kayseri adreslerinde bulunan Emre Özer – İnci Petrol Go Yakıt İstasyonlarıdır.
9- Kayseri Park AVM mağaza ve standlarından belirtilen fiş/fatura tutarlarında alışveriş yapan müşteriler, Danışma noktası’na fatura/fişlerini ibraz eder ve GO CARD formunu eksiksiz doldurarak kampanyaya katılmaya hak kazanır.
10-Kampanyaya 18 yaşından küçükler, Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi çalışanları ve mağaza çalışanları ile birinci dereceden yakınları katılamazlar, katılmış olsalar bile hediyeleri verilmez.
11-Kayseri Park AVM yönetimi ve GO hediyede ve kampanya tarihinde değişiklik yapma ve kampanyayı tarihinden önce bitirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi ve diğer detaylar için Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne ait resmi sosyal medya hesaplarını (Facebook – Twitter -İnstagram) ve www.goyakit.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
12-Asılları beyan edilmeyen fiş ya da faturalar ile irsaliye ve fotokopiler kampanyada geçerli değildir.
13-Kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılacaktır. Kampanya kapsamında Kayseri Park AVM kampanya katılım koşulları ve GO CARD başvuru formu genel şartları geçerlidir.
14- Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi mesai saatleri içerisinde 0352 223 30 30 nolu Kayseri Park AVM Danışma Hattından öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.