Adapazarı Kipa’da Afrika sirk bileti hediye

  • 28 Ekim 2015
Adapazarı Kipa’da Afrika sirk bileti hediye

Adapazarılar için farklı bir etkinlik amaçlayan Kipa alışveriş merkezi 50 TL ve üzeri harcama yapan ziyaretçilerine 1 adet bilet hediye ediyor. 100 TL alışveriş için 2 bilet verilmiyor, farklı kişiler fişleri ile birden fazla bilet alabilir. Bilet adeti 3000 ile sınırlı.

Adapazarı Kipa AVM otoparkında kurulacak olan sirk, Afrika’nın en yetenekli akrobatlarının sergilediği cesur gösterilerle izleyicilerin nefeslerini kesecek. Büyük Afrika Sirki, illüzyon, palyaço ve jonglör gösterileriyle de izleyicilerin büyük beğenisini toplayacak.

Çocukların yanı sıra yetişkinlere de hitap eden ve aile boyu eğlence imkânı sunan sirkin gösterileri, 5 – 6 Kasım’da 19.30’da, 7 – 8 Kasım’da 12.00, 14.30, 17.00 ve 19.00 seanslarında gerçekleştirilecek.

Kampanya Ayrıntıları

  • 29 Ekim – 8 Kasım 2015 tarihlerinde Kipa AVM veya hipermarketten 50 TL değerinde alışveriş yapan ilk 3000 kişi 1 adet sirk bileti kazanacaktır.
  • Harcamanın tek mağazadan yapılma zorunluluğu yoktur, aynı içinde olduğu sürece farklı mağazalardan yapılan alışverişler geçerlidir.
  • Biletin son kullanım tarihi 8 Kasım 2015’tir.
  • Biletinizi almak için fiş/faturanız ile birlikte müşteri hizmetlerine başvurmanız gerekmektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.