Kipa kırtasiye seti hediye kampanyası 2015

  • 19 Eylül 2015
Kipa kırtasiye seti hediye kampanyası 2015

Kipa marketlerde 2015 okul alışveriş dönemine özel kampanya kapsamında 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlara özel 79 parçalık kırtasiye seti hediye edilecektir.

Kampanya Adapazarı, Antalya, Aydın, Çanakkale, Edirne, Edremit, Konya, Mersin, Salihli, Silivri, Yalova, Kuşadası Kipa AVM’lerde yapılan toplam 150 TL ve Çerkezköy, Çorlu, Derince, Keşan, Kırklareli, Lüleburgaz, Torbalı Kipa AVM’lerden yapılan toplam 125 TL alışverişler için geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanyaya sadece ismi geçen Kipa Alışveriş Merkezleri içindeki mağazalardan toplamda ilgili tutar ve üstü kadar alışveriş yapan kişiler katılabilir.
  • Bir kişi kampanyaya aynı gün içinde en fazla bir kez katılabilir.
  • Kampanyaya katılım ilgili tutar ve üstü kadar alışveriş yapan kişinin fiş/faturasını kampanya deskine götürerek bir adet kırtasiye setini teslim alması şeklinde olacaktır.
  • Kampanyaya hipermarketten yapılan alışverişler dahil değildir.
  • Hediye stoklarla sınırlıdır.
  • Kampanyaya katılım ancak aynı gün yapılan alışveriş fiş ve faturaları ile mümkündür.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Yilardir herseyimi kipadan alirim ama bu kirtasiye seti olayinda aldatmaca cok buyuk edremit avm den 150 tl lik alisveris yaptim bu kampanyayi duyunca ama hiper market gecmiyordediler o avm degilmis?neyse 200 tl wayikikiden yaptim cumartesi gunu yine kirtasiye seti almaya gittim onumdeki bayana verdiler size kalmadi dediler tamam yazin adimi pzartesi verirsiniz ayni gun disinda veremiyoruz dediler .guvenlik cagirmya falan basladilar arkamdan gelen muterilerde kizinca promisyon tabelesini falan kaldirin diyo guvenlin biri ama bidaha kipa nin onunden gecmem vermicekleri urunude yazayin oraya

BİR YORUM YAZ