Kliksa 1000 TL alışverişte 150 TL hediye çeki ve 75 TL puan

  • 15 Mayıs 2014
Kliksa 1000 TL alışverişte 150 TL hediye çeki ve 75 TL puan

Kliksa online alışveriş sitesi muhteşem bir kampanya başlattı. Yeni hediye çeki kampanyasında 1000 TL ve üzeri alışverişte 150 TL değerinde hediye çeki fırsatı sunuluyor, üstelik çek kullanma sınırı 400 TL. Kampanyada 250 TL alışverişte 30, 500 TL harcamada 75 TL değerinde hediye çeki fırsatı sunuluyor. Maximum kredi kartı sahibiyseniz 750 TL üzerinde ekstra 75 TL maxi puan kazanacaksınız.

Kampanya koşulları
kliksa.com’dan 15-20 Mayıs 2014 günlerinde tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL, 500 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL ve 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL indirim kodu kazanacaksınız.
15-20 Mayıs’ta alışverişlerin iptal veya iade edilmesi durumunda indirim kodu kazanılamayacaktır.
İndirim kodları 28 Mayıs’ta e-posta ile kazanan kullanıcılara gönderilecektir.
Her alışverişte yalnızca 1 adet indirim kodu kazanılabilir.
İndirim kodu kazanmak için yapılacak harcamada ödenen tutar baz alınacaktır. Ödeme sırasında kullanılacak başka bir indirim kodu, kredi kartı puanı veya vade farkı hariç tutulacaktır.
Bir kişi kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. Kampanyada indirim kodu kazanmanızı sağlayacak birden fazla işleminiz olması durumunda sadece en çok indirim kazanacağınız alışverişiniz geçerli sayılacaktır.
Bir kişinin birden fazla kliksa.com hesabı açarak indirim kodu kazanmaya çalışması durumunda, bu hesaplar tespit edilecek ve bu kişi sadece 1 tane indirim kodu kazanacaktır.
30 TL’lik indirim kodları en az 100 TL ve üstü sepet alışverişlerinde, 75 TL’lik indirim kodları en az 200 TL ve üstü sepet alışverişlerinde, 150 TL’lik indirim kodları en az 400TL ve üstü sepet alışverişlerinde kullanılabilir.
Her alışverişte yalnızca 1 indirim kodu kullanılabilir.
Kampanyadan kazanılan indirim kodları en geç 31 Mayıs 2014 günü kullanılabilir. Bu tarihten sonra hala kullanılmayan indirim kodları geçersiz sayılacaktır.
kliksa.com kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Alıcı, indirim kodu kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa indirim kodu kendisine tekrar gönderilecektir.
Devam etmekte olan banka kampanyası ile indirim kodu kampanyası birbirinden bağımsızdır.
Size özel promosyon kodunu nasıl kullanırsınız?
Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra, “Sepetim” sayfasında “Promosyon kodumu kullanmak istiyorum” butonunu tıklayın. Açılan pencereye 28 Mayıs’ta gönderilen e-postadaki indirim kodunu yazıp “Kullan” butonunu tıklayın.
Promosyon kodu tutarı sepet tutarınızdan indirim olarak düşecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ