Kliksa hediye çeki kampanyası 50-75-150 TL

  • 18 Ağustos 2014
Kliksa hediye çeki kampanyası 50-75-150 TL

Kliksa.com sitesinden yapacağınız alışverişlerde 150 TL’ye varan hediye çeki fırsatı için bugün son gün. Kampanya kapsamında 350 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 500 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL ve 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL indirim kuponu kazanacaksınız.

Kampanya koşulları
kliksa.com’dan 15-18 Ağustos 2014 günlerinde tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 500 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL ve 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL indirim kuponu kazanacaksınız.
15-18 Ağustos tarihlerinde alışverişlerin iptali veya sipariş edilen ürünlerin iade edilmesi durumunda indirim kuponu kazanılamayacaktır.
İndirim kuponları 29 Ağustos’ta e-posta ile kazanan kullanıcılara gönderilecektir.
Her alışverişte yalnızca 1 adet indirim kuponu kazanılabilir.
İndirim kuponu kazanmak için yapılacak harcamada ödenen tutar baz alınacaktır. Ödeme sırasında kullanılacak başka bir indirim kuponu, kredi kartı puanı veya vade farkı hariç tutulacaktır.
Bir kişi kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. Kampanyada indirim kuponu kazanmanızı sağlayacak birden fazla işleminiz olması durumunda sadece en çok indirim kazanacağınız alışverişiniz geçerli sayılacaktır.
Bir kişinin birden fazla kliksa.com hesabı açarak indirim kuponu kazanmaya çalışması durumunda, bu hesaplar tespit edilecek ve bu kişi sadece 1 tane indirim kuponu kazanacaktır.
50 TL’lik indirim kuponları en az 200 TL ve üstü sepet alışverişlerinde, 75 TL’lik indirim kuponları en az 400 TL ve üstü sepet alışverişlerinde, 150 TL’lik indirim kuponları en az 750 TL ve üstü sepet alışverişlerinde kullanılabilir.
Her alışverişte yalnızca 1 indirim kuponu kullanılabilir.
Kampanyadan kazanılan indirim kuponları en geç 31 Ağustos 2014 günü kullanılabilir. Bu tarihten sonra hala kullanılmayan indirim kuponları geçersiz sayılacaktır.
kliksa.com kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Alıcı, indirim kuponu kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa indirim kuponu kendisine tekrar gönderilecektir.
Bu kampanya banka kampanyaları ile birleştirilebilir, fakat başka bir kupon kampanyası ile birleştirilemez. İndirim kuponu kullanarak gerçekleştirilen alışverişler bu kampanyaya dahil değildir.
Kazanılan indirim kuponları sadece kazanan kullanıcı hesabı tarafından kullanılabilecektir.
Altın, Takı, Mücevher ve Bebek Bezi kategorisindeki ürün alışverişlerinde indirim kuponu hediye edilmemektedir. Farklı kategorilerden yaptığınız alışverişlerden kazandığınız indirim kuponlarını Altın, Takı, Mücevher ve Bebek Bezi kategorisindeki ürün alışverişlerinde kullanabilirsiniz.
Size özel indirim kuponunu nasıl kullanırsınız?
Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra “Sepetim” sayfasında “Promosyon kodunuzu giriniz” kısmına 29 Ağustos’ta göndereceğimiz e-postadaki indirim kuponunu yazıp “Kullan” butonunu tıklayın.
İndirim kuponu tutarı sepet tutarınızdan indirim olarak düşecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ