Kliksa Parfüm ve Saatlerde 250 TL’ye 100 TL hediye çeki

  • 24 Aralık 2014
Kliksa Parfüm ve Saatlerde 250 TL’ye 100 TL hediye çeki

Online alışveriş sitesi kliksa.com adresinde yılbaşına özel kampanyada Saat ve Parfüm kategorilerinden yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde hediye çeki kazanma fırsatı 24-25 Aralık tarihleri arasında sizleri bekliyor.

Kampanya Detayları

Hediye çekleri 9-10-11 Ocak 2015 tarihlerinde kullanılabilecektir.
Hediye çekleri 9 Ocak 2015’te e-posta ile kazanan kullanıcılara gönderilecektir.
Her alışverişte yalnızca 1 adet hediye çeki kazanılabilir.
Hediye çeki kazanmak için yapılacak harcamada ödenen tutar baz alınacaktır. Ödeme sırasında kullanılacak başka bir indirim kuponu, kredi kartı puanı veya vade farkı hariç tutulacaktır.
Bir kişi kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. Kampanyada hediye çeki kazanmanızı sağlayacak birden fazla işleminiz olması durumunda sadece en çok indirim kazanacağınız alışverişiniz geçerli sayılacaktır.
Bir kişinin birden fazla kliksa.com hesabı açarak hediye çeki kazanmaya çalışması durumunda, bu hesaplar tespit edilecek ve bu kişi sadece 1 tane hediye çeki kazanacaktır.
100 TL’lik hediye çeki en az 250 TL alışverişlerinde kullanılabilir.
Her alışverişte yalnızca 1 hediye çeki kullanılabilir.
Kampanyadan kazanılan hediye çeki en geç 11 Ocak 2015 günü kullanılabilir. Bu tarihten sonra hala kullanılmayan hediye çekleri geçersiz sayılacaktır.
kliksa.com kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Alıcı, hediye çeki kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa hediye çeki kendisine tekrar gönderilecektir.
Bu kampanya banka kampanyaları ile birleştirilebilir, fakat başka bir kupon kampanyası ile birleştirilemez. İndirim kuponu kullanarak gerçekleştirilen alışverişler bu kampanyaya dâhil değildir.
Yaptığınız alışverişlerden kazandığınız hediye çeki Altın, Takı, Mücevher ve Bebek Bezi kategorisindeki ürün alışverişlerinde kullanılmamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.