Media Markt 19 Mayıs 2013 kampanyası

  • 15 Mayıs 2013
Media Markt 19 Mayıs 2013 kampanyası

Media Markt 19 MAyıs 2013 gençlik ve spor bayramına özel kampanyasında birçok üründe indirimli fiyat fırsatları sunuyor. Avrupa’nın dev teknoloji market zinciri Media Markt, 14-19 Mayıs tarihleri arasında facebook takipçilerine her gün farklı bir özel üründe sunacağı inanılmaz kampanyalarla teknoloji meraklılarını mutlu edecek. Media Markt, gençlik haftası kampanyasındaki ürünler ve fiyatlarını öğrenmek için tek yapmanız gereken http://www.facebook.com/MediaMarktTurkiye/app_168069970026438   facebook uygulamasını ziyaret etmek.

Türkiye’deki 27 Media Markt mağazasında geçerli olacak kampanya ile her gün gençlere yönelik özel bir ürün (veya ürünler) çok özel bir fiyata satışa sunulacak.  Kampanyadan faydalanmak isteyen facebook takipçilerinin tek yapması gereken,  www.facebook.com/MediaMarktTurkiye    facebook sayfasındaki uygulamaya girerek, kendilerine özel kodu alıp, en yakın Media Markt mağazasındaki mağaza görevlisine bu kodu göstermek.Avrupa’nın dev teknoloji market zinciri Media Markt, 14-19 Mayıs tarihleri arasında facebook takipçilerine her gün farklı bir özel üründe sunacağı inanılmaz kampanyalarla teknoloji meraklılarını mutlu edecek. Media Markt, gençlik haftası kampanyasındaki ürünler ve fiyatlarını öğrenmek için tek yapmanız gereken http://www.facebook.com/MediaMarktTurkiye/app_168069970026438   facebook uygulamasını ziyaret etmek.

Türkiye’deki 27 Media Markt mağazasında geçerli olacak kampanya ile her gün gençlere yönelik özel bir ürün (veya ürünler) çok özel bir fiyata satışa sunulacak.  Kampanyadan faydalanmak isteyen facebook takipçilerinin tek yapması gereken,  www.facebook.com/MediaMarktTurkiye    facebook sayfasındaki uygulamaya girerek, kendilerine özel kodu alıp, en yakın Media Markt mağazasındaki mağaza görevlisine bu kodu göstermek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ