Media Markt Apple cep telefonlarında her 100 TL’ye 30 TL hediye

  • 19 Haziran 2013
Media Markt Apple cep telefonlarında her 100 TL’ye 30 TL hediye

Media Markt mağazalarında kampanya indirimleri devam ediyor. Media Markt şimdi Apple cep telefonlarında her 100 TL’lik alışverişe 30 TL hediye Kartı fırsatı sunuyor.

Kampanya sadece 19 Haziran Çarşamba günü geçerlidir. Kampanya kapsamında örneğin; 500 – 599 TL arası alışverişlerde 150 TL, 1000 TL – 1099 TL arası alışverişlerde 300 TL Hediye Kartı Verilecektir.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 19 Haziran 2013 tarihinde Türkiye’deki tüm media Markt Mağazalarında geçerlidir ve başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • Mağazalarda satışa sunulan modeli ne olursa olsun Apple marka cep telefonu alan her müşteriye söz konusu Apple marka cep telefonunun satış bedelinin satış bedelinin her 100 TL’si için 30 TL değerinde hediye kartı verilecektir.
  • Hediye Kart dolumlarında küsüratlar üst sayıya yuvarlanacaktır.
  • Bu kampanya çercevesinde satın alınan ürünler iade edildiğinde veya kampanya süresinden sonra değiştirildiğinde veya kampanya içinde kampanya dışındaki ürünlerle değiştirildiğinde hediye kartı da bu kampanya çerçevesinde kazanılan tutarlarla birilikte veya para iadesi şeklinde Media Markt’a iade edilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ