Media Markt Samsun mağazası açılışı kampanyası

  • 23 Mart 2013
Media Markt Samsun mağazası açılışı kampanyası

Media Markt kampanya ve indirimleri devam ediyor. Media Markt mağazaları Samsun’da yeni açılacak mağazası ile büyümeye devam ediyor. Türkiye’deki 26. Media Markt, 29 Mart Cuma günü, sabah saat 06:00’da Samsun Piazza Alışveriş Merkezi’nde açılıyor.

26. mağazanın açılışı şerefine, en hızlı 26 Facebook  takipçisi Samsun Media Markt’ın ilk ziyaretçileri olma ve açılışa özel inanılmaz kampanyalardan yararlanma fırsatını yakalayacak.

26 kişiden biri olabilmek için tek yapmanız gereken, 21-26 Mart tarihleri arasında http://www.facebook.com/MediaMarktTurkiye adresli Media Markt Türkiye Facebook sayfasını beğenmek. Facebook sayfasını beğendikten sonra  “Kardeşim?! Sıra Var!” uygulamasını kullanıp, 20 soruya en kısa sürede en fazla doğru cevabı veren takipçiler, paylaş butonları ile  puanını yükselterek ilk 26 kişi arasında yerini alacak.

Kampanyayı kazananlar açılıştan 1 gün önce, 28 Mart Perşembe günü 15:00-17:00 arasında Media Markt Samsun mağazasına herkesten önce girerek televizyondan bilgisayara, cep telefonundan beyaz eşyaya, küçük ev aletlerinden navigasyona kadar binlerce üründeki açılış fırsatlarından anında yararlanabilecek. Kazanan her yarışmacının kampanyalı üründen sadece 1 adet satın alma hakkı olacak.
Ödül kazanan kişiler, Media Markt Türkiye Facebook hayran sayfasında 27 Mart Çarşamba günü ilan edilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. celal gürkan dedi ki:

    ıyı kı varsınız hos geldiniz samsunumumuzaa :)

  2. şaban dedi ki:

    hoşgeldin

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.