Media Markt world kart kampanyası 100 TL hediye 10-19 Kasım 2017

  • 13 Kasım 2017
Media Markt world kart kampanyası 100 TL hediye 10-19 Kasım 2017

World kredi kartı sahipleri media markt mağazaları ve internet sitesinden yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanyaya 10-19 Kasım 2017 tarihleri arasında cüzdan uygulamasından katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
– Kampanya, 10-19 Kasım 2017 tarihleri arasındawww.mediamarkt.com.tr ve mediamarkt mobil uygulama üzerinden Yapı Kredi Worldcard ile tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL, Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapıalcak katılımlarda toplam 100 TL worldpuan hediye edilecektir.
– Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.
– Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerli olacaktır.Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir.
– Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.
– Kampanyaya sadece Yapı Kredi kredi kartları dahil olup, business kartlar ve debit kartlar ile yapılan işlemler kampanya kapsamı dışındadır.
– Kazanılan Worldpuan’lar 24 Kasım 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 5 Aralık 2017’dir.Kullanılmayan worldpuan’lar 6 Aralık 2017 tarihinde geri alınacaktır.
– Kampanya sadece online alışverişler için geçerli olup, mediamarkt mağazaları kampanya kapsamı dışındadır.
– Kampanya kapsamında ürün ayırımı bulunmamaktadır.
– Kampanyaya sadece Yapı Kredi Worldcard’lar dahildir.
– Kampanya stoklarla sınırlı olup, Yapı Kredi ve Mediamarkt kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.