Kampanya ve İndirim Haberleri

Paraf kart media Markt kampanyası 100 TL hediye 25-31 Mart 2019

  • 26 Mart 2019
Paraf kart media Markt kampanyası 100 TL hediye 25-31 Mart 2019

Paraf kredi kartınızla Media Markt internet sitesinden yapacağınız 500 TL üzeri harcamalarda 50 TL, 1000 TL üzeri harcamalarda 100 TL değerinde paraf para kazanacaksınız. Kampanyayı paraf internet kampanyası ile birleştirip 30 TL daha kazanabilirsiniz.

Kampanya 25-31 Mart 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
11 Nisan 2019 tarihine kadar kullanılmayan ParafPara’lar 12 Nisan 2019 tarihinde geri alınacaktır.
Paraf ve Parafly kampanyaya dahil olup, Business kartlar, HalkCard, ek kartlar, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir. İşlemin iadesi ile birlikte kampanya tutar kriterinin altına düşmesi durumunda verilen paraf para geri alınacaktır.
Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Paraf ile kazanılan ParafParalar tüm Paraf üyesi işyerlerinde kullanılabilecektir. Parafly ile kazanılan ParafPara seyahat hattı hariç tüm Paraf üye işyerlerinde kullanılabilir. Kazanılan ParafParalar Avans Parafpara kullanımından kaynaklı eksi puan bakiyesini kapatmaz. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ