Adana Metro mağazası Cardfinans kampanyası

 • 05 Aralık 2014
Adana Metro mağazası Cardfinans kampanyası

Adana Metro mağazasında cardfinans kredi kartı sahiplerine özel kampanyada bu ay 31 Aralık 2014 tarihine kadar yapacağınız ilk 250 TL alışverişte 40 TL, ilk 3 adet 500 TL harcamada 100 TL değerinde hediye para puan fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanyadan faydalanmak içni  “ADANA” yazıp 2273’e göndermeniz yeterli.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri 2 adet 250TL kampanyasından en fazla 40TL veya 3 adet 500TL kampanyasından en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
 • ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, 4 Aralık – 31 Aralık 2014 arasında alışveriş yapmadan önce “ADANA” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e  SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya dahil olunur. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
 • Ek kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuanlar asıl karta yüklenecektir.
 • ParaPuan’lar ilk 2 adet 250TL üzeri  alışverişin veya ilk 3 adet 500TL ve üzeri  alışverişin yapılmasının hemen ardından anında harcama yapılan kredi kartına yüklenecektir. Kullanılmayan ParaPuanlar 31 Aralık 2014 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar değerli ParaPuan kapsamında kullanılamayacaktır.
 • Banka kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  Ürünlerin iadesinde, o alışverişten kazanılan ParaPuan’lar geri alınır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.
 • Fix Card “Kampanya Paketi”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilecektir. Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.
 • Metro marketlerinin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Metro’dan alınabilir. Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.