Metro market world kampanyasında 50 TL world puan hediye

  • 29 Eylül 2012
Metro market world kampanyasında 50 TL world puan hediye

Metro marketlerde world kredi kartı sahiplerine özel kampanyada 250 TL ve üzeri tek çekim alışverişlerinizde 25 TL World puan kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Üstelik 500 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 50 TL World puan hediye ediliyor.

Kampanya Detayları

  • 27 Eylül – 11 Ekim 2012 tarihleri arasında, World ile Metro mağazalarında yapılacak 250 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 25 TL Worldpuan, 500 TL ve üzeri tek çekim alışverişe de 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.
  • Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilecek olup tek çekim alışverişlerden en yüksek tutarlı olanı üzerinden Worldpuan kazanacaktır.
  • Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka, Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerlidir. Kampanyaya taksitli işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler, toptan TL/dakika, tütün ve içki alışverişleri, iade işlemleri, TLcard ve World Business kart dahil değildir.
  • Kampanyadan kazanılan Worldpuan’lar 20 Ekim 2012 tarihinde kartlara yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanım tarihi 31 Ekim 2012’dir. Kampanya katılımı için METRO yazıp bir boşluk bırakarak, kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile 3160’a gönderilmesi gerekmektedir.
  •  Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,50 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,40 TL’dir. Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635’e SMS göndermelidir.
  • Bu kampanya Metro Gross Marketler’de yapılan başka bir World kampanyası ile birleştirilemez.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ