Kampanya ve İndirim Haberleri

Cepteteb 100 TL migros hediye kodu kampanyası 2019

  • 27 Mayıs 2019
Cepteteb 100 TL migros hediye kodu kampanyası 2019

Cepteteb yeni kampanyasında 3 arkadaşını cepteteb müşterisi yapanlara özel migros sanal markette geçerli 100 TL hediye kodu fırsatı sunuyor. 2019 yılına özel kampanyada CEPTETEB İnternet Şubesi veya CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan almış olduğun davet kodunu, CEPTETEB’li yapmak istediğin arkadaşlarınla paylaştıktan sonra, davet kodunu paylaştığın kişilerin başvuru formunu doldururken ilk adımdaki “davet kodu “alanına bu kodu girmeleri gerekmektedir.
Davet kodunla başvuru formu dolduranların belirtmiş olduğu adrese gidilip hesap kartı teslim edilip hesabı açıldığında arkadaşın CEPTETEB’li olacaktır.
Her edinimde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. En az 3 edinim tamamlandığında da sana Migros Sanal Market’te geçerli olan 100TL değerindeki hediye kodun SMS olarak göndereceğiz.
İndirim kodunu kullanabilmek için Migros Sanal Market web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden kullanıcı girişi yapman gerekiyor.
Hediye çekin, alışverişinde 100 TL indirim sağlar. İndirimden faydalanabilmek için minimum 100 TL tutarında alışveriş sepeti oluşturulması gereklidir. Örneğin 105 TL’lik bir alışveriş sepeti oluşturup hediye kodunu kullandığında 100TL’si hediye kodundan karşılanacak, 5TL’si ise seçtiğin ödeme yöntemiyle senden tahsil edilecek.
Ödeme sayfasında “İndirim Çeklerim” alanına indirim kodu girildikten sonra “Kullan” kısmından aktif hale getirmeyi unutma. Aksi takdirde indirim kodu geçerli olmayacak :(
Edinim sonrası bilgi SMS gönderimleri bir güne kadar gecikmeli olabilir.
Hediye çekinin son kullanım tarihi 31 Temmuz 2019 23:59’dur. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirim kodu geçersiz olacak ve bir daha kullanılamayacaktır.
Migros Sanal Market Hediye Çeki hakkında detaylı bilgi için 444 10 44 no.’lu Migros müşteri hizmetlerini arayabilirsin.
Migros Sanal Market (Migros T.A.Ş.) ve TEB kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ