Migros 2011 Kurbanlık kampanyası

  • 20 Ekim 2011
Migros 2011 Kurbanlık kampanyası

Migros marketlerde 2011 kurban bayramına özel kurbanlıklar sizi bekliyor.Migrosta Üç seçeneğiniz var.Siz sadece seçiminizi yapıyor, siparişinizi veriyorsunuz,teslimat dahil diğer tüm detaylarla migros market ilgileniyor.

Migrostan satın aldığınız Kurbanınız İslami kurallara uygun olarak çağdaş yöntemlerle ve hijyenik koşullarda kesilecektir. Vekaletiniz aracılığıyla İzmir`deki Tanet tesislerinde noter huzurunda yapılacak olan kesimler bayramın ilk günü(06.11.201 1) veya ikinci günü (07.11.201l) gerçekleştirilecektir. Koç için 2 but, 2 kol, 2 kafes, 1 gerdan ve 1 böbrek yatağı şeklinde; dana hisse için 7 eşit hisse olarak hazırlanacak, hijyen ve gıda güvenliği standartlarına uygun şekilde poşetlendikten sonra kolilenecektir. Kesilen kurbanlık koçların derileri, bağırsakları, kelleleri, paçaları ve yağları; kurbanlık danaların derileri, kelleleri, dilleri, karaciğerleri, işkembeleri. bağırsakları, billurları, kuyrukları, yürekleri, paçaları ve yağları noter huzurunda Türk Hava Kurumu`na teslim edilecektir.Kurbanınızı üç şekilde değerlendirebilirsiniz.
1- Bir hayır kurumuna bağışlayabilirsiniz: Darüşşafaka Cemiyeti/ZİCEV (Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı) / İZEV (İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı /BEDD (Bedensel Engellilerle Dayanışma Vakfı).

2- Belirtilen mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz. Kurbanınız koç ise bayramın 2. ya da 3. günü; kurban dana hisse ise bayramın 3. ya da 4.günü, 14:00-22:00 saatleri arasında teslim alabilirsiniz.

* İstanbul Anadolu Hisarı Migros * İstanbul Ataşehir Migros *İstanbul Atrium Migros * İstanbul Bahçeşehir Migros *İstanbul Beylikdüzü 5M Migros *İstanbul Caddebostan Migros *İstanbul Capitol Migros *İstanbul Çekmeköy Eltes Migros * İstanbul Çengelköy Migros * İstanbul Ekinoba Migros * İstanbul Eyüp Migros * İstanbul Fenerbahçe Stadı Migros * İstanbul Galleria Migros * İstanbul Halkalı Ihlamur Evleri Migros ` İstanbul Ihlamur Migros `İstanbul Istinye Migros ` İstanbul Kartal Migros ` İstanbul Kızıltoprak Migros ` İstanbul Kozzy AVM Migros f İstanbul Kunköy Migros * İstanbul MetroCity Migros * İstanbul Merter Migros * İstanbul Ortaköy Migros * İstanbul Soyak Migros * İstanbul Süreyyapaşa Migros * İstanbul Şişli Golden Plaza Migros * İstanbul Uphill Migros * İstanbul Vatan Migros * İstanbul Yenibosna Migros * Adana Optimum 5M Migros * Adapazarı Sapanca Kırkpınar Migros * Adapazarı Veni Cami Migros * Ankara Batıkent Migros * Ankara Koru Sitesi Migros * Ankara 5M Migros * Antalya Alanya Migros * Antalya 5M Migros * Balıkesir Bandırma * Bursa Nilüfer Migros * Bursalnegöl 5M Mrigrçıos * Denizli Çamlık Forum Migros * Edirne Migros * Isparta Migros * İzmir Alsancak Migros – İzmir Balçova 5M Migros * İzmir Güzelbahçe Migros * İzmir Mavişehir Migros * Yalova Migros , Migros MM ve M mağazalarımızda danışma veya kurban stantlarımıza başvurabilirsiniz. Diğer mağazalarımızda kasiyer ve kasap personelimizden bilgi alabilirsiniz.

3- Kurbanınızı istediğiniz adrese teslim ettirebilirsiniz. Kurbanınız koç ise bayramın 2. ya da 3. günü, kurbanınız dana hisse ise bayramın 3. ya da 4. günü, 14:00-22:00 saatleri arasında İstanbul, Ankara ve İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde istediğiniz adrese teslim edilecektir. Kurban satışları herhangi bir promosyona dahil değildir.

 

Migros kurbanlık fiyatları 2011 daha belli olmadı fiyatlar açıklanınca sizlere ileteceğiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.