Migros 2014 kurban fiyatları

 • 11 Eylül 2014
Migros 2014 kurban fiyatları

Migros marketlerde kurban satışı başladı. Migros 2014 kurban bayramına özel dana ve koç hisselerinde uygun fiyatlar sunuyor. Kampanya kapsamında Koç 12-14 kg (canlı agırlıgı ortalama 30-35 kg), Koç 16-18 Kg (canlı agırlıgı ortalama 40-45 kg), Dana 1/7 hisse 18-20 kg (kemiksiz et) seçenekleri sunuluyor.

Kurbanınızı mağazalardan alabileceğiniz gibi sanalmarket.com.tr üzerinden de kredi kartına 9 taksitle alabilirsiniz.

Çok özel ek hizmet…
Kurban kolilerinizi mağazalarımızdan teslim aldığınızda, kuzu için; kolinizdeki parçaları istediginiz sayıda kemikli olarak bölebiliriz. Dana için; kolinizdeki etlerin istediginiz bölümlerini, kıyma, kuşbaşı ve parça et olarak hazırlıyoruz.

Bol taksit imkanı…
Money Bonus, Garanti Bonus, Miles&Smiles, AMEX (American Express), Maximum (İs Bankası ve Ziraat Bankası), World (Yapı Kredi, Albaraka, TEB, Vakıfbank), Paraf kartlarına 6 veya 9 Taksit

Money Bonus indirimi…
Money Bonus ile yapılan kurban alışverişinizde anında 75 TL indirim

Adrese Teslim hizmet…
Mağazadan, sanal market üzerinden, telefon ile vereceginiz siparişinizi istediğiniz adrese teslim edebiliyoruz.

Hayır Kurumlarına Bağış İmkanı… Mağazalarımızdan ve www.sanalmarket.com.tr web sitemizden satın aldıgınız kurbanları, TÜRK KIZILAY’ı, BEDD (Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği), ZIÇEV (Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı) hayır kurumlarına bağışlayabilirsiniz.

Kurbanlık olarak seçilen bir yasını tamamlamış erkek koçlar ve iki yaşını tamamlamış büyükbaş hayvanlar, sizin vekaletinizle, yasal mevzuata uygun, onaylı kesimhanelerde, bayramın birinci ve ikinci günü, noter huzurunda ve islami kurallara uygun olarak kesilecektir. Kurbanlık koç ve danalar parçalandıktan sonra, hijyen ve gıda güvenligi standartlarına uygun şekilde kolilenecektir. Kesilen kurbanlık koçların Veteriner Hekim muayenesi sonucunda, tüketimi uygun sakatatlar koli içinde bulunacak; Kesim sonrası, kurban eti dışında çıkan tüm yan ürünler bağışlanacaktır. Bağış makbuzları koli içinde müşterilerimize ulaştırılacaktır. Kurbanınız Koç ise; bayramın ikinci, üçüncü veya dördüncü günü , Dana hisse ise; bayramın üçüncü ya da dördüncü günü teslim alabilirsiniz. Kurban siparişlerinizi mağazlarımızda siparis formları ile kredi kartı ve nakit ödeme seçenekleriyle, www.sanalmarket.com.tr ve www.migros.com.tr internet siteleri üzerinden ya da 444 10 44 no’lu sipariş hattından kredi kartı ve havale ödeme seçenekleri ile verebilirsiniz. Adrese teslimatlar yanlızca Istanbul, Ankara ve Izmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde geçerlidir. Dağıtım kapasitemiz belirli sayıda kurban ile sınırlıdır. Migros mağazalarından verilecek adrese teslim kurban siparişlerinde, 15 TL teslimat ücreti fiyata ilave edilecektir. Internetten ve telefon ile vereceğiniz siparişlerde faturanız kurban koliniz ile size teslim edilecektir. Kurban satışında diğer kampanya, promosyon ve indirimler geçerli degildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Kurban dini bir ibadet ben bu tür kurumların islama ait kurallara riayet ettiğini düşünmüyorum. Kurbanı kesenin niyeti, dini, inançları önemli hususlar. Vekalet verdiğim kurbanın kesilmesini göremiyorum, kim kesti, nasıl kesildi bunlar şüpheli. Benim içim rahat etmiyor. Bu yüzden farklı yerlerde güvendiğim bildiğim kurumları tercih ediyorum.

 2. Anonim dedi ki:

  kurbanlık koç siparişi verdiğimiz zaman kolinin içinden kurbana ait kelle, paça, işkembe, takım olarak ciğer yürek , dalak, böbrek ….yani sakatatların tamamı bulunuyormu ?
  yoksa sadece karkas et olarak kilo ayarları yapılmış kurbanlık et mi bulunuyor ?
  teşekkür ederim..
  Tahsin Eyigör
  0530 928 29xx

 3. Anonim dedi ki:

  Geçen sene girmiştim. Kurbanlık hayvanın aşı kartına kadar, derisi bağırsaklarının bağış makbuzu ve diyanetin kağıdı ve veteriner onayına kadar herşey vardı. Çok memnun kaldım. Ayrıca karton kolide gelenleri kontrol edip migros şarkuteride ücretsiz hazırlattırıyorsun. Ben fazlasıyla tatmin oldum. Rezillik çekmeden kurbanlık kesmiş olduk. Allah kabul etsin.Her sene devam bundan böyle. Bence medeniyet bu !

 4. Anonim dedi ki:

  izmirde teslim edilmek üzere kurban almak istiyorum
  nasıl olacak
  hangi adresten alacağım
  wings karta taksit yapıyormusunuz

BİR YORUM YAZ