Kampanya ve İndirim Haberleri

Migros ağız bakım ürünleri 1 alana 1 bedava kampanyası 23-26 Kasım 2019

  • 02 Kasım 2019
Migros ağız bakım ürünleri 1 alana 1 bedava kampanyası 23-26 Kasım 2019

Migros mağazalarında ağız bakım ürünlerinde her yıl düzenlenen 1 alana 1 bedava kampanyası 2019 yılına özel 23-26 Kasım tarihleri arasında geçerli olacaktır. Ben dahil birçok takipçimiz bu kampanyadan yıllık diş macunu, fırça, gargara gibi ağız bakım ürünlerini stokluyoruz. Erkenden haberi duyurduk ki ürün almayın beklemede kalın.

Kampanyaya katalog ürünleri hariç tüm ağız bakım ürünleri dahil olacak. Şarjlı ve pilli diş fırçaları da dahil olacak. Kozmetik ürünlerde fiyatlar çok yükseldi, en azından ciddi bir indirimle almış olacağız. 21 Kasım migroskop kataloğunda yeralan ürünler dahil olmayacak.

İlk gün mağazalarda stoklar hızlı bitmeye başlayacak bu bakımdan 23 Kasım Cumartesi günü mağazalara gitmekte fayda var.

Sanal marketten ürün alabiliyorsunuz ama geçtiğimiz yıllarda stok sorunu nedeniyle siparişler iptal edilmişti dikkat edelim. 2019 Migros ağız bakım ürünleri kampanyası ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları ve fiyatları bu konuda tartışabiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. AY dedi ki:

    22 Kasım tarihi her yıl Dünya Diş Hekimleri Günü kapsamında kutlanmaktadır. Bu kapsamda da son yıllarda bu güne gelen zamanda diş bakım ürünlerinde indirim yapmaktadır.. iyi kampanya..

BİR YORUM YAZ