Migros mağazalarında Bkm express ödemelere 10 TL hediye 12-25 Nisan 2018

 • 12 Nisan 2018
Migros mağazalarında Bkm express ödemelere 10 TL hediye 12-25 Nisan 2018

Migros mağazalarında kasalar  ve jet kasalarda 60 TL ve üzeri ödemenizi Bkm express ile yaparak 10 money kazanabilirsiniz. Kampanya 12-25 Nisan 2018 tarihleri arasında BKM Express mobil uygulamasında Express Ödeme menüsünden Migros Kasa Ödemesi’ni seçin. Alışverişe özel olarak üretilen 5 haneli kodu kasada kasiyere iletin ya da Jet Kasa ekranına girin. Ödeme yapmak istediğiniz kartınızı seçerek ödemenizi tamamlayın.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya Money Club Kart ile tek seferde 60 TL ve üzeri alışverişlerde Migros, 5M Migros, Migros jet, Macrocenter mağazalarının Kasa ve Jet Kasa’larında BKM Express ile ödeme yapan müşterilere 10 Money hediye edilecektir.
 • Money puanlar alışverişi takip eden 2 iş günü içinde yüklenecektir. Kampanyadan sadece Money Club Kart üyesi olup, iletişim bilgileri eksiksiz ve iletişim izinleri alınmış müşteriler yararlanabilir. Aynı kişi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.
 • 60 TL’lik alışverişe alkol, sigara, TL yükleme, elektronik ve dijital oyun kodları satın alımı dahil değildir.
 • Yüklenen Money puanlar 30 Haziran 2018 tarihine kadar tüm Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migros Jet mağazalarında ve Sanal Market’te kullanılabilecektir.
 • Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır.
 • Kampanyaya Sanal Market’te yapılan alışverişler dahil değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Bu konuda bilgisi olan var mı?

 2. AY dedi ki:

  nesrin hnm. eklerseniz sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/17630-turk-telekom-prime-la-migros-sanal-market%E2%80%99ten-150-tl-ve-uzeri-alisverislerde-25-tl-indirim

 3. Sevda dedi ki:

  Bugün 75 liralık alışveriş yaptım bkm ekspres ‘le ödedim. Kredi kartınızı bkm ekspres e kayit edin. Money kartı alışveriş basında geçiyorsunuz ödemeyi en son yapıyoruz. Yalnız migros uygulamasından kampanyayı eklemeniz gerekiyor yoksa yatmaz puan money club karta yatcak

 4. Anonim dedi ki:

  bkmexpress uygulamasında migros’ta ödeme diye çıkıyor zaten 5 haneli kodu kasiyer söylüyorsunuz, daha sonra normal bkm ödemesi yapar gibi kartınızın ait olduğu bankadan tek kullanımlık şifreniz geliyor ve ödüyorsunuz.

  ayrıca uzman kasap ürünleriyle birleştirip tek seferde 60TL ve üstü ürün alıp 30TL’ye 10 Money x 2 ve buradan da 10 Money ile 60TL üzeri alışverişe toplamda 30 Money kazanılabilir. Hatta bugün giderseniz sandalyenizi de 9TL’ye alır mangal keyfi yaparsınız.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.