Kampanya ve İndirim Haberleri

2015 Kurban bayramına özel kıyma makinesi fiyatları

  • 12 Eylül 2015
2015 Kurban bayramına özel kıyma makinesi fiyatları

Kurban bayramı yaklaşıyor. Kurbanlık kesimi sonucu birçok aile etlerini kıyma olarak saklamak istiyor. Etlerin kıyma veya sucuk olarak çekilmesi için kasap ve marketlerde ciddi miktarlarda paralar ödeniyor. 1kg etin çekilmesi için 1 TL ödemek gerekiyor. Bazıları için paradan ziyade hijyen önemli. Çekilen etler ortak makinada çekildiği için bakteri dolu bozuk bir et sonrası etiniz çekilirse bundan sizin etinizde zarar görür. Sucuk için sarımsak çekimi ise birçok yerde yapılmıyor.

Evinizde hiçbir ücret ödemeden, kendi hijyenik makinenizde istediğiniz gibi et çekmek için bir kıyma makinesi satın alabilirsiniz. Ortalama fiyatı 250 TL olan makinelerin model ve fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

N11.com üzerinde satılan 2015 kurban bayramına özel kıyma makinesi fiyatları

Kıyma makinesi tavsiyesi

Kıyma makinesi alınırken ilk bakılacak husus motor gücüdür. Sorunsuz kıyma çekimi için 2000W ve üzerinde motor gücüne sahip modellere bakılmalıdır. Makinenin tamamen çelik olması uzun süreli kullanım için önemlidir. Cihazla birlikte gelen aparat çeşitliliği birçok işte kullanmanızı sağlar. Her üründe olduğu gibi bilinen markalardan seçmeye dikkat edilmelidir. Ucuz ürünlerde kalitesiz bileşenler sorun çıkarmaktadır. Kampanyabul.org olarak Fakir Torque kıyma makinesini tavsiye ediyoruz. Fiyatı biraz yüksek olsa da bir defa alınıp sorunsuz kullanma taraftarıyız.

Kıyma makinesi nasıl kullanılır

Kıyma makinesi kullanılırken ilk dikkat edilmesi gereken husus etin içinde kesinlikle kemik bulunmamalıdır. Küçük kemik parçaları cihazın bıçağını kısa sürede köreltip kullanılmaz hale getirecektir. Etlerin bıçakla küçük parçalara ayrılması önemlidir. Etin üzerinde bulunan sinir tabakası dediğimiz beyaz ipliğimse bölüm alınmalıdır. Sert yağlar cihazın içine az miktarda sık aralıklarla verilmelidir. Cihazın içine et küçük miktarlarda konulmalıdır. Az az ve sık biçimde et verilmelidir. Bir anda et giriş bölümüne yığılmamalıdır. Bu cihazlar ev kullanımı için üretilmiştir 4-5 kg et sonrası 4-5 dakika dinlendirilmesinde fayda vardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ