N11 Cardfinans kampanyası 111 TL hediye 11-30 Nisan 2015

  • 11 Nisan 2015
N11 Cardfinans kampanyası 111 TL hediye 11-30 Nisan 2015

N11 online alışveriş sitesinde kampanya  ve indirimler devam ediyor. N11 Cardfinans kredi kartı sahiplerine özel kampanyasında bu ay 500 TL üzeri alışverişlerde 55, 1000 TL üzeri alışverişlerde 111 TL değerinde para puan kazanma fırsatı sunuyor.

Kampanya katılımı için UGURLU yazıp, 2273’e gönderin.

Kampanya Detayla

Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya dahil olunur. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.

Fix Card Kampanya Paketine dahil müşteriler kampanyadan SMS gönderimi yapmaksızın ParaPuan kampanyasından faydalanabileceklerdir.
Ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları, kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
Ticari kredi kartları ,ticari banka kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 111 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
Kazanılan ParaPuan’lar 11 Mayıs 2015 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecektir. Yüklenen ParaPuanların son kullanma tarihi 11 Haziran 2015’tir. Kullanılmayan ParaPuanlar 12 Haziran 2015 tarihinde geri alınacaktır.
Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülerek kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuanın harcanmış olması durumunda ParaPuan tutarı ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz. Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir.
Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
www.n11.com ’un kuralları gereği Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
www.n11.com ’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi www.n11.com ’dan alınabilir. Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kampanyalar kapsamında www.n11.com ’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler firmanın 0850 333 00 11 numaralı danışma hattına iletilebilir.
Paylaş

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.