N11 elektronik ve otomotiv kategorisinde %11 77 TL indirim kampanyası

  • 21 Ekim 2014
N11 elektronik ve otomotiv kategorisinde %11 77 TL indirim kampanyası

N11 kampanya ve fırsatları devam ediyor. N11.com yeni kampanyasında elektronik ve otomotiv sektörlerinden yapacağınız 300 TL ve üzeri işlemlerde %11 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanyada toplam 77 TL indirim kazanabilirsiniz.

KAMPANYA Ayrıntıları
n11.com üyeleri, 21-23 Ekim 2014 tarihleri arasında Elektronik, Video Oyun Konsol ve Otomotiv kategorilerinden tek seferde yapacakları 300 TL ve üstü ilk alışverişlerinde anında %11 indirim kazanıyor. Max. Kazanılabilecek indirim tutarı 77 TL dir.
Kampanya, 23 Ekim 2014 saat 23:59’a kadar geçerlidir.
Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Bir kullanıcı hesabı ile bu kampanyadan sadece bir kez faydalanılabilir. İlk 300 TL ve üstü alışverişte indirim kazanıldığı takdirde sonraki alışverişlerde toplam sipariş tutarı 300 TL ve üstü olsa dahi indirim kazanılamaz. Bir kişi, kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir.
Bir kullanıcı hesabı aynı anda sadece 1 anında indirim kampanyasından faydalanabilir.
İptal ve iade durumlarında, indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak, yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.
n11.com’un kampanya koşulları ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.