N11 mastercard 50 TL indirim kampanyası 5 Ağustos – 30 Eylül 2022

  • 06 Ağustos 2022
N11 mastercard 50 TL indirim kampanyası 5 Ağustos – 30 Eylül 2022

Online alışveriş sitesi N11 hafta sonuna özel mastercard sahiplerinin 400 TL ve üzeri alışverişlerinde sepette anında 50 TL indirim fırsatı sunuyor. Kampanyaya maximum veya world kart e-ticaret kampanyasıyla birleştirip 50 lirada puan alabilirsiniz.

N11 kampanyası 5 Ağustos – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında her Cuma-Cumartesi ve Pazar günleri n11.com, n11 mobil uygulamasından tek seferde Mastercard veya Maestro logolu banka ya da ön ödemeli kart kaydederek yapılan alışverişlerde 400 TL üzerine anında 50 TL sepet indirimi uygulanacaktır..

Kampanya Detayı:
5 Ağustos – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında, her Cuma – Cumartesi – Pazar, www.n11.com, m.n11.com ya da n11 mobil uygulamasından tek seferde Mastercard ve Maestro logolu banka kartları ve ön ödemeli kartlarla yapılan alışverişlerde 400 TL ve üzerine anında 50 TL indirim kazanılmaktadır. Mastercard, Maestro logolu banka ya da ön ödemeli kartınızı Masterpass’e kaydederek veya halihazırda bu kartlarınız Masterpass’e kayıtlı ise kampanyaya katılım hakkı kazanabilirsiniz.
Kampanya, Yatırımlık Altın & Gümüş kategorisi haricindeki tüm kategorilerde geçerlidir.
İndirim ödeme sayfasında uygulanacak olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilecektir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda n11.com’da kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
Kampanyadan yararlanarak verilen siparişteki ürünün iadesi veya siparişin iptal edilmesi durumunda, kullanıcı kampanya döneminde tekrar sipariş verse dahi indirim kazanamayacaktır.
Kampanya şartlarına uyan siparişlerde alınabilecek maksimum indirim tutarı 50 TL olacaktır.
n11’in kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.
Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri ve Mastercard herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.

Abonelik
Bildir

2 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
F.K.
1 yıl önce

Bu kampanyayı yapabilen oldu mu arkadaşlar, sepette bana indirim yapmadı da.

F.K.
1 yıl önce
Yanıtla  F.K.

Yanlışımı buldum, kredi kartı ile deniyormuşum, bankamatik yada ön ödemeli olarak denerseniz oluyor arkadaşlar.

2
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x