N11 mobil ödemelerde 11 TL anında indirim kampanyası

  • 12 Eylül 2015
N11 mobil ödemelerde 11 TL anında indirim kampanyası

Online alışveriş sitesi n11.com üzerinden mobil cihazlarla yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde anında 11 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya bu hafta sonu 12 – 13 Eylül 2015 tarihlerinde geçerli olacaktır.
Kampanyadan sadece n11.com mobil uygulamasından veya mobil web üzerinden yapacağınız alışverişlerde yararlanabilirsiniz.
Kampanya, 13 Eylül saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Bir kullanıcı hesabı ile bu kampanyadan sadece bir kez faydalanılabilir. İlk 150 TL ve üstü alışverişte indirim kazanıldığı takdirde sonraki alışverişlerde toplam sipariş tutarı 150 TL ve üstü olsa dahi indirim kazanılamaz.
Bu kampanya, Simkart ve Hat; Altın ve Gümüş; Vodafone TL Yükleme; Avea TL Yükleme; Toptan Satış, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinde kullanılamaz.
İptal ve iade durumlarında, indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak, yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.
n11.com’un kampanya koşulları ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ