N11 tv notebook ve telefonlarda 75 TL indirim kampanyası

 • 14 Eylül 2015
N11 tv notebook ve telefonlarda 75 TL indirim kampanyası

Online mağazanız n11’den harika bir indirim haberimiz var. 14 Eylül 2015 Pazartesi gününe özel kampanyada tv, notebook ve telefon kategorilerinden yapacağınız alışverişlerde %5 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanyada maksimum indirim tutarı 75 TL olacak. Cardfinans 111 TL hediye puan ile harika bir fırsat yakalayabilirsiniz. Örneğin 1500 TL üzeri cep telefonu ve bilgisayar alacaksanız anında 75 TL indirim yanında 111 TL’de para puan kazanacaksınız.

N11 üzerinden alışveriş yaparken kesinlikle alışveriş sayısı yüksek kurumsal firmalardan ürün almaya çalışın. 10 TL ucuz diye bilinmeyen firmalardan uzak durun. Herhangi bir sorunda maalesef n11 satıcı taraflı davranabiliyor. Kampanyabul.org olarak notebook ve cep telefonunda n11 üzerinden fiyat almadan alışveriş yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Ürünler hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki yorum bölümünden bize iletebilirsiniz, uzman editör arkadaşlar kısa sürede sorularınızı cevaplayacaktır. Keyifli alışverişler.

Kampanya Ayrıntıları

 • n11.com üyeleri, 14 Eylül 2015 tarihindeki Televizyon, Telefon ve Dizüstü Bigisayar kategorilerinden tek seferde yapacakları 1000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde anında %5 indirim kazanıyor.
 • Kampanya Televizyon, Telefon ve Dizüstü Bigisayar tüm ürünlerde geçerlidir.
 • Kazanılacak maksimum anında indirim tutarı 75 TL’dir.
 • Kampanya 14 Eylül 2015 saat 23:59’a kadar geçerlidir.
 • Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
 • İptal ve iade durumlarında indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.
 • n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. halim dedi ki:

  Haklısınız n11 kesinlikle satıcıdan taraf müşteriyi düşünmüyor kesinlikle..para iademi yaptıran kadar bi kaç gun suruncemede bıraktılar..belki vazgeçtiğim ürünü tekrar satarlar diye yada amaçları neyse artık bilinmez.müşteri odaklı bir site değil alışveriş yapacaklar dikkatli olsun..

 2. halim dedi ki:

  Haklisiniz n11 kesinlikle satıcıdan taraf ve müşterinin yanında degil.alışveriş yapacaklar dikkatli olsun

BİR YORUM YAZ