İzmir Optimum avm Peugeot Rcz çekiliş kampanyası

  • 19 Mayıs 2012
İzmir Optimum avm Peugeot Rcz çekiliş kampanyası

İzmirlilere harika bir hediye Optimum outlet avm’den geliyor. İzmir Optimumdan 19 Mayıs- 16 Eylül 2012 tarihleri arasında alışveriş yaparak muhteşem bir Peugeot RCZ  otomobil kazanabilirsiniz.
19 Mayıs – 16 Eylül 2012 tarihleri arasında İzmir Optimum Outlet’ten alışveriş yapan Optimum Club üyeleri, her 100 TL’lik alışveriş için hafta içigünlerde 2, haftasonu günlerde 1 çekiliş hakkı ile Peugeot RCZ kazanma sanşını yakalıyor!

Optimum Club’a üye olmak için aynı gün içerisinde toplamda 50 TL ve üzeri alışveriş fiş /faturanız ile danışma noktasına gelip başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Kampanya Detayı:

  • Kampanya tarihleri arasında İzmir Optimum Outlet Center içindeki mağazalardan (Bankalardan yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, Avea, Turkcell, Turk Telekom, TTNet, Vodafone mağazalarından yapılan telefon (sabit veya mobil hatlı) ve adsl fatura ödemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları hariçtir.) aynı gün içinde toplamda 100 TL ve katları tutarındaki (her 100 TL’ye haftasonlarında 1 haftaiçinde 2 çekiliş hakkı )alışveriş yaparak kampanya bankosunda Optimum Club Üyelik Başvuru formunu doldurduktan sonra fiş/faturalarını ibraz ederek onaylatan katılımcının adı, soyadı, doğum tarihi, telefonu, adresi bilgisayara girilerek hak ettiği kadar çekiliş numarası verildikten sonra bu bilgilerin yer aldığı seri sıra numaralı bilgisayar çıktısı kampanya süresince katılımcıya verilecektir. Yapılacak çekiliş sonucunda 1 adet 2012 Model PEUGEOT RCZ YEARLING 1.6 THB 156 hp Otomatik araba verilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ