Optimum Avm babalar günü hediye kampanyası

  • 16 Haziran 2015
Optimum Avm babalar günü hediye kampanyası

İstanbul, Ankara, Adana Optimum Avm 2015 babalar gününe özel kampanyasında bu hafta 15-21 Haziran tarihleri arasında babalar gününe özel hediye fırsatları sunuyor.

İstanbul Optimum, Babalar Günü haftası boyunca toplamda 150 TL ve üzeri Babalar Günü alışverişi yapan ziyaretçilere sürpriz hediyeler kazandırıyor. Optimum Club üyelerinin faydalanabileceği Babalar Günü Sürpriz Hediye Kampanyası’nda ziyaretçiler; kravat, 2 kişilik sinema bileti, mağazalardan 25 TL değerinde hediye çeki, yemek menüsü, erkek kişisel bakım ürün setleri, kitap, DVD film, USB, mobil şarj aleti gibi birçok hediye kazanma şansı yakalıyor.

Adana Optimum Outlet 15-21 Haziran tarihleri arasında düzenlediği Babalar Günü özel kampanyası kapsamında birbirinden özel hediye ve aktiviteler sunuyor. 100 TL ve üzeri alışverişlerde ziyaretçilerine çeşitli sürpriz hediyeler sunan Adana Optimum, 19-21 Haziran tarihlerinde Formula 1 Simülatör Etkinliği ve 21 Haziran Çarkıfelek Hediye Kampanyası ile de heyecanlı anlar yaşatacak.

Ankara Optimum’un 15-19 Haziran tarihleri arasında düzenlediği Babalar Günü kampanyası kapsamında 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum Club üyeleri çeşitli hediyeler kazanırken en yüksek tutarda alışveriş yapan 2 şanslı ziyaretçi Casio’dan saat kazanacak.

15-19 Haziran tarihleri arasında 100 TL ve üzeri alışverişlerde sürpriz hediyeler kazandıran İzmir Optimum’da ise babalar ve çocukları 20 Haziran Cumartesi günü birlikte çikolata yapım atölyesine katılacaklar. 21 Haziran Babalar Günü’nde AVM’ye asılacak panoda ise çocuklar babalarına olan sevgilerini not kağıtlarına yazdıkları cümlelerle duyuracaklar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ