Özdilek Avm 250 TL alışverişte 30 TL indirim kuponu

  • 20 Aralık 2014
Özdilek Avm 250 TL alışverişte 30 TL indirim kuponu

Özdilek Avm kampanya ve indirimleri devam ediyor. Özdilek yeni kampanyasında 18 Aralık 2014 – 7 Ocak 2015 tarihleri arasında avm içerisinde bulunan iş yerlerinden yapacağınız toplamda 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 , 250 TL ve üzeri harcamalarda 30 TL değerinde indirim kuponu kazanıyor.

Kampanya Ayrıntıları

  • Bu Kampanya 18 Aralık 2014 – 7 Ocak 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Özdilek Alışveriş Merkezleri, departman mağaza, hipermarket ve kafe – restoran bölümlerinden aynı gün içerisinde toplamda 150 TL – 249,99 TL arası alışverişlere l5TL  indirim Kuponu, 250 TL ve üzeri alışverişlere 30 TL indirim Kuponu hediye edilecektir.
  • Kampanya kapsamında hediye almaya hak kazanan müşteri satış fişi ile ilgili standa gelmesi gerekmektedir.
  • Kazanılan indirim kuponları ile tekrar indirim kuponu ve para üstü verilmez. indirim kuponlan birleştirilemez.
  • İndirim kuponlannın son kullanma tarihi 28 Şubat 2015’tir.
  • Özdilek Ev Tekstili Mağazaları, toptan satışlar, firma stantları, Tekin Acar, Starpark, Teknosa, Saat-Gözlük ve Fix Silver reyonları, alkollü içecek, sigara ve tütün ürünleri ile BP akaryakıt istasyonu kampanya kapsamı dışındadır.
  • Kazanılan indirim kuponları, Özdilek Ev Tekstili Mağazalarında, kampanyalı ürünlerde, Milli Piyango bilet alımlarında, Tekin Acar, Starpark, Teknosa, Saat-Gözlük ve Fix Silver reyonlarında, firma stantlarında, alkollü içecek, sigara ve tütün ürünleri ile BP akaryakıt istasyonunda kullanılamaz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.